Wpis z mikrobloga

via Android
  • 10
@LilijkaK @Adriabba @user_no_4 @MajaF1 Raz już próbowałem. XD Ale na trzeźwo nie dałem rady i coś tam nabazgrałem w 5 min. XD Za żadne skarby nie chciałbym być influ, i męczyć się z tym ludźmi, ale wjechać tam z buta, trollować i robić jakieś dziwne rzeczy to kuszące. XD Ale po takich akcjach odpadłbym na pierwszym rajskim. XD

Ogólnie raz na pół roku po każdym sezonie mam krotką fazę, żeby tam się
  • Odpowiedz
Zgłaszaj się nie świruj. Jak odpasniesz na pierwszym Rajskim to chociaż będziesz miał darmową wycieczkę w ciepłe kraje :)
  • Odpowiedz
@avirant: dopisz jeszcze koniecznie, że niedługo kupujesz lambo z handlu krypto bo zajebisty z ciebie trader i że jesteś naturalem. Sparuj się z największą wiedźmą sezonu i rzuć kulą na 100k. Będziemy Cię wielbić do końca wykopu i jeden dzień dłużej. ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Adriabba Tak nisko nie upadłem. XD Ale może po paru drinkach spróbuję znowu (coś wysłać), co mam do stracenia poza własną godnością. XD

I tak mnie nie wezmą, bo biorą jakiś znajomków a ja też nie wyglądam jak trener ułomek z insta. XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Adriabba Jestem naturalem, ale ostatnio forma spadła, bo się #!$%@?. ()
Rzut kulą to formalność wiadomix. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na krypto się nie znam, ale w sumie kto tam się zna. XD
  • Odpowiedz
@avirant: ja się nie nadaje, za stara dupa ze mnie i nie umiem w Instagrama xD ja to bardziej do rolnik szuka żony albo jakiegoś sanatorium miłości już się kwalifikuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bas_sko: tylko pamiętaj nie mów, że masz chłopa tylko, że potrzebujesz bardzo dużo czasu żeby się otworzyć i wszelki dotyk to dla Ciebie granica nie do przejścia przez pierwsze pół roku znajomości. Inaczej zaczną coś podejrzewać.
  • Odpowiedz