Wpis z mikrobloga

@kamil-tika: Chłopie, Boguś już 3 razy mnie wciągał na czarną listę i 3 razy pisał o tym publicznie... 2 razy mnie musiał jednak reanimować z ciekawości. Jak 12 latek: "Lecisz na czarną!". Co za typ.
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: Osobiście to mam trochę beke z dodawania na czarną. Blokuje to przepływ informacji. Dodasz kogoś, on dalej może pisać co chce, choćby o tobie, a ty tego nie wiesz. Czasem mam tak, że chciałbym na coś odpisać i okazuje się, że nie da rady bo ktoś z byle powodu dodał kiedyś na czarną xD
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: No o Bogusiu. Jak zabierasz swoją żonę na kolację do restauracji (z okazji lub bez okazji) idziesz z nią do kina, teatru itd. to na serio też powiesz, że idziesz z żoną na randkę? Przecież to infantylne i co najmniej dziwne. Na randkę to chłopak może zaprosić koleżankę ze szkoły/studiów ... whatever, kawaler może iść nawet na bzykanko z tinderówą i nazwać to randką. Ale jak dorosły mężczyzna może iść
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: #!$%@? gościu jednak jesteś dziwny. Ja jako wieloletni doświadczony w związkach gość to Ci powiem, że jak powiesz swojej lubej, że zabierasz ją na randkę, to ta się podjara jak wówczas, kiedy była nastolatką i tak samo zacznie ślimaczyć siedzenie. Widocznie nigdy nie miałeś kobiety, albo to ty sradku/maksiu, obaj stukacie mariolę i myślicie, że jak zaobrączkowana to Mariusz poszedł w odstawkę. Otóż kurła nie. Ale Ty, CzakaKori właśnie zostałeś
  • Odpowiedz
Sam nie wiem, może patusy tak mają, a patuski rzeczywiście się jarają zaproszeniem na randkę po ślubie. A jak sobie weźmiesz patuskę, to rzeczywiście będzie Ci się prędzej czy później stukała z kolegami, bez znaczenia czy zapraszasz ją na kolację, mówiąc jej, że to randka, by zaczęła "ślimaczyć siedzenie". W ogóle styknij się z Bogusiem i idźcie we trójkę na randkę. Co za plebs! .
  • Odpowiedz
#!$%@? gościu jednak jesteś dziwny. Ja jako wieloletni doświadczony w związkach gość to Ci powiem, że jak powiesz swojej lubej, że zabierasz ją na randkę, to ta się podjara jak wówczas, kiedy była nastolatką i tak samo zacznie ślimaczyć siedzenie. Widocznie nigdy nie miałeś kobiety, albo to ty sradku/maksiu, obaj stukacie mariolę i myślicie, że jak zaobrączkowana to Mariusz poszedł w odstawkę. Otóż kurła nie. Ale Ty, CzakaKori właśnie zostałeś skonfrontowany z
  • Odpowiedz