Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 301
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie Kurcze czyli to nie do końca tak jak na filmach, że zasłaniają vipa własnym ciałem i reagują błyskawicznie. Ciekawe czy to tak działa wszędzie czy po prostu słaba jakość wyszkolenia tych ochroniarzy w porównaniu z taką ochroną w USA. Po pierwsze gość no miał broń w ręku i zanim oni zareagowali to padł nawet nie jeden a praktycznie 2 strzały, wiadomo, że to są sekundy ale jednak.
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: #!$%@?ą mnie te oblivious boomery, obok nich strzelanina, chłop pada pod kulami a ci stoją w miejscu i nie wiedzą co sie dzieje xDD Jakby tam obok #!$%@? bomby leciały, domy sie waliły, helikoptery strzelały to też by tylko stali w miejscu i #!$%@? głową w lewo i w prawo i próbowali zrozumieć co mają teraz robić. Zero ludzkich odruchów...
  • Odpowiedz
@WujaTHC: Jak Kennedy'emu rozwalili głowę, to jego żona nie chowała się, tylko czołgała się po bagażniku, żeby wziąć kawałek czaszki, który tam wylądował. W szoku ludzie naprawdę różnie się zachowują.
  • Odpowiedz
w porównaniu z taką ochroną w USA


@HaSSaN: Zobacz jak działa "błyskawicznie" ochrona prezydenta USA. Bush miał fart, że koleś rzucał do niego butami, a nie strzelał.
ApoIIo - >w porównaniu z taką ochroną w USA

@HaSSaN: Zobacz jak działa "błyskawiczni...
  • Odpowiedz
@HaSSaN: cóż, jak masz wybór w ciągu sekundy potencjalnie stracić życie zasłaniając VIPa albo stracić robotę, nie robiąc tego, to wybór jest prosty. Teraz raczej bardziej uważnie będą dobierani ludzie do ochrony i lepiej opłacani, bo tutaj widać przyoszczędzono. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HaSSaN: w USA na pewno wygląda to inaczej, ale sytuacja na Słowacji wygląda jakby miało to miejsce w malutkiej mieścinie na Słowacji i nikomu nawet do głowy nie przyszło, że ktoś może chcieć zrobić tam zamach
  • Odpowiedz
@HaSSaN: jak zginie premier slowacji to jutro nikt nie bedzie o tym pamietal, a jakby ktos tak #!$%@? bidena, to bylaby trzecia wojna xD stad roznica w wyszkoleniu sluzb i ochrony
  • Odpowiedz
Ciekawe czy to tak działa wszędzie czy po prostu słaba jakość wyszkolenia tych ochroniarzy w porównaniu z taką ochroną w USA.


@HaSSaN: @WujaTHC: No w USA jak ktoś w tłumie się drapie po dupie, to ochrona już łapie za kaburę XD Tutaj zwyczajnie to wygląda tak, jak to w kraju, w którym takich incydentów praktycznie nie ma. Jestem ciekawy ilu z nas by spieprzało szukać kryjówki, gdyby słyszało jakieś wystrzały,
  • Odpowiedz
@HaSSaN: mam wrażenie, że jednak słabo przeszkoleni, tutaj taki bardziej promocyjny materiał SOPu ale jednak coś tam widać i nawet jak na rutynowe ćwiczenia, które oni tam pewnie katują z adeptami to widać wyczulenie i skupienie, a ci tutaj to #!$%@? jajca i rutyna, że na pewno nic się nie stanie xD

rzaden_problem - @HaSSaN: mam wrażenie, że jednak słabo przeszkoleni, tutaj taki bard...
  • Odpowiedz
Kurcze czyli to nie do końca tak jak na filmach, że zasłaniają vipa własnym ciałem i reagują błyskawicznie


@HaSSaN: a ty byś zasłonił obcego chłopa ryzykując że dostaniesz w głowę a nie w plecy czy klatkę?
  • Odpowiedz
zasłaniają vipa własnym ciałem [...] czy to tak działa wszędzie czy po prostu słaba jakość wyszkolenia tych ochroniarzy


@HaSSaN: zwykły instynkt z którym nie da się łatwo wygrać, nikt #!$%@? nie poświęci sowjego życia w zamian za życie de facto obcego człowieka
  • Odpowiedz
@WujaTHC:

#!$%@?ą mnie te oblivious boomery, obok nich strzelanina, chłop pada pod kulami a ci stoją w miejscu i nie wiedzą co sie dzieje xDD


Niemożliwe, że ludzie w nagłej sytuacji która trwa dosłownie kilkanaście sekund najpierw próbują zrozumieć co się wokół nich dzieje zamiast nie wiem? jakoś magicznie wiedzieć co się dzieje.

Uwielbiam mądrości takich internetowych komandosów jak ty xD
  • Odpowiedz