Wpis z mikrobloga

Przyszła kolei i na mnie Mirki: potrzebuję kilku odpowiedzi do ankiety związanej z moją pracą magisterską. Dlatego dla motywacji #rozdajo. Wygrana osoba zgarnia 100zł BLIKIEM.
Losowanie jednej osoby z plusujących ten wpis przez mirko.pro.
Dodatkowo proszę wszystkich plusujących o wypełnienie tej ankiety. Losowanie w niedzielę (19.05) o 20:00.
Ankieta jest w pełni anonimowa, wymaga zalogowania w google w celu uniknięcia spamu (zaznaczona opcja przesłania tylko jednej odpowiedzi, dane nie są zbierane - skrin poniżej).
Miło będzie jak zamieścicie potwierdzenie wypełnienia w komentarzu. Pozdro z farszem!

Link do ankiety: https://forms.gle/g4TkYserhyyW2J798

#rozdajo #ankieta #studia #magisterka #studbaza #pracadyplomowa
dudek600 - Przyszła kolei i na mnie Mirki: potrzebuję kilku odpowiedzi do ankiety zwi...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@dudek600: Miras - ja totalnie nie mam pojecia o czym Ty do mnie rozmawiasz :))) To totalnie nie moje tereny :)

Ale jesli da sie zastosowac moj koncept to nastepnym razem go zastosuj. Czlowiek sie cale zycie uczy.

Skoro bez sensu jest zmieniac cos co juz jest to nie zmieniaj - wyciagnij wnioski na przyszlosc :)
  • Odpowiedz
  • 1
@NiskopodlogowyGornikAmator: na dobre by wyszło bo praktycznie same odpowiedzi od #chuop więc nie wiem czy wykorzystam w analizie podział na płeć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogólnie fajnie, prawie co drugi Mirek - bazując na liczbie plusów - zostawia odpowiedź w ankiecie. Bardzo dobry wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@mirkopro_bot: @eldo16 gratuluję, zapraszam priv po odbiór nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dziękuję również wszystkim Mirkom i Mirabelkom, którzy brali udział zarówno w ankiecie jak i plusowali dla zasięgów. Pozdro z farszem, i do następnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz