Wpis z mikrobloga

Przyszła kolei i na mnie Mirki: potrzebuję kilku odpowiedzi do ankiety związanej z moją pracą magisterską. Dlatego dla motywacji #rozdajo. Wygrana osoba zgarnia 100zł BLIKIEM.
Losowanie jednej osoby z plusujących ten wpis przez mirko.pro.
Dodatkowo proszę wszystkich plusujących o wypełnienie tej ankiety. Losowanie w niedzielę (19.05) o 20:00.
Ankieta jest w pełni anonimowa, wymaga zalogowania w google w celu uniknięcia spamu (zaznaczona opcja przesłania tylko jednej odpowiedzi, dane nie są zbierane - skrin poniżej).
Miło będzie jak zamieścicie potwierdzenie wypełnienia w komentarzu. Pozdro z farszem!

Link do ankiety: https://forms.gle/g4TkYserhyyW2J798

#rozdajo #ankieta #studia #magisterka #studbaza #pracadyplomowa
dudek600 - Przyszła kolei i na mnie Mirki: potrzebuję kilku odpowiedzi do ankiety zwi...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: ankieta jest w pełni anonimowa, zalogowanie jest potrzebne do tego żeby udzielić tylko jednej odpowiedzi. Już raz nastawiałem makro na kasowanie 400 odpowiedzi, żeby użyć gotowych wykresów z formsa zamiast generowania z arkusza (było kilkanaście sekcji i odpowiedzi łączone między grupami respondentów więc zrobił się niezły galimatias).

Skrin dla potwierdzenia:
dudek600 - @gorzki99: ankieta jest w pełni anonimowa, zalogowanie jest potrzebne do t...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99:
wyłączam tymczasowo wymóg logowania, dopóki nie będzie spamu to tak zostawię.
poprawiłem, po zaznaczeniu przenosi do kolejnej sekcji:
1. Jeśli tak, jakiego rodzaju atak to był?
(Phishing
Malware (wirusy,
  • Odpowiedz
to możesz opisać jak wyglądała ta próba, przyda się jak najbardziej


@dudek600: To raczej nie do mnie to pytanie :P Ale u mnie wygladalo to tak:
Podaj adres mailowy (wymagane)
I po zakonczeniu ankiety info:
Po wybraniu wyslij twoj adres jak i wyniki
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: od zmiany, o której pisałem wyżej pytanie brzmi tak:
"Czy kiedykolwiek zetknąłeś/aś się z cyberatakiem lub próbą jego przeprowadzenia? (np. phishing, malware, kradzież tożsamości)", teraz dotyczy tylko zetknięcia się, czyli takie otrzymanie sms się liczy. Brak części "ofiara" więc kolejne pytanie już nie obowiązuje.
  • Odpowiedz
to teraz kolejna sekcja pytań z komentarza wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dudek600: Nope miras. Wole byc przewrazliwiony i dmuchac na zimne. Moze dlatego jeszcze nie mam problemow :P

Dalem wyczysc formularz a mimo to dalej jest cos takiego jak picrel. Dalej moje konto gdzies tam widnieje.
Nie przekonuje mnie to co ponizej :P
gorzki99 - >to teraz kolejna sekcja pytań z komentarza wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dudek600: ...

źródło: Screenshot_42

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: to wejdź z trybu prywatnego przeglądarki, nie wiem czy przez cookies czy jak ale mi też zapamiętało odpowiedzi z rana, które przeklikałem testowo ale nie wysłałem.
  • Odpowiedz
@dudek600: Ja ogolnie to jestem upierdliwy i lubie szukac dziury w calym - wiec nie odbieraj moich komentarzy jako atak na Ciebie.
Po prostu mi sie to nie spina :P Zle ulozone pytania. NIe masz pojecia ile razy czy to dla zabawy czy wlasnie tak jak u CIebie - dla pomocy - wchodzilemna takie roznego rodzaju ankiety. Pytania byly tak niejednoznaczne ze obojetnie co bys nie odpowiedzial to albo nie
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: tutaj też założenie ankiety miało być całkowicie inne - badanie jest dwustopniowe, pierwszy etap składał się z rozmowy rozeznawczej (bez zapisywania), drugi etap z ankiety jako udokumentowanie pierwszego etapu. Miałem około dziesięciu respondentów - właśnie tych ofiar, dlatego pytania były układane pod taką formę. Po konsultacji z promotorką zmieniłem zdanie i zdecydowałem się zwiększyć ilość respondentów, a przy szczegółowej analizie przypadków skupić się na tych opisanych najbardziej szczegółowo lub
  • Odpowiedz
Dodatkowo przypominam o plusiku aby mirko.pro uwzględnił przy losowaniu


@dudek600: Nie moje podejscie Nie moj modus operandi. Jak juz pomagam to nie dla plusow czy rozdajo. Jak wczesniej wspomnialm - masz miec. Mnie to nic nie kosztuje. Ja jestem starej daty.
Swoja droga nie raz bywalo tak ze jakis mirek prosil o pomoc i bylo "place blikiem". Jakos tak sie poskladalo ze pomoglem. Zawsze pytanie bylo - gdzei wysalc blika. I zawsze mialem ta sama odpowied - na dowolne schronisko dla zwierzakow.

P.S wiesz jak ja widze idealna ankiete?
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: da się przyporządkować sekcje(drzewko) do konkretnych pytań, ale kwestia taka że musiałbym zrobić nową ankietę tym samym tracąc automatycznie wygenerowane wykresy. Dodając nowe pytania miałbym teraz luki w odpowiedziach, musiałbym szukać - a ankieta jest anonimowa - i prosić o ponowne wypełnienie jej.
Ewentualnie mógłbym przerobić aktualne pytania i dorobić do nich sekcje ale wtedy odpowiedzi, które zostały już udzielone pozostaną takie same. Problem jest taki, że google może
  • Odpowiedz