Wpis z mikrobloga

Ależ się ubawiłam na tym odcinku, zajebisty cliffhanger na końcu i nie mogę doczekać się już kolejnego. Wciągający jest ten sabotażysta, według mnie świetnie uczestnicy są dobrani. Piękny ból dupy miała Nadia, gdy najlepszą aktorką została Julka, która swoją drogą świetnie poprowadziła ten spektakl i się spisała. Nie wiem czy można się tam doszukiwać u niej sabotażu.

W ogóle cały ten spektakl był super, spodziewałam się ciar żenady, a wyszło nawet zabawnie. Chociaż osobiście nie kupiłam kociej roli Łatwo i postać AJ była ciekawsza. Konop totalnie nie w swoim świecie, chyba był giga #!$%@? na to jaką postać wylosował. Nadia oczywiście trochę mieszała i szybko wepchnęła się na pozycję lidera. irytującego lidera niestety. Reszta poprawnie. Fajne zadanie, choć pod pewną wątpliwość poddaję sposób oceniania. I jestem w szoku, że przy takiej publiczności nie wyciekło kto bierze udział w grze.

Eliminacja Marysi trochę logiczna, a trochę nie. Na pewno kierowanie się tym kluczykiem jest głupie, bo to totalnie losowe zdarzenie. Te klucze są jak kluczyki, tubki, puzzle z Agenta i na pewno na jakimś etapie będą potrzebne do zadania, więc zakładam, że najlepiej zgromadzić ich jak najwięcej, bo może będzie do ugrania immunitet lub podpowiedź do finału albo coś dotyczące osoby sabotażysty. Odpadnięcie Kindera jest dla mnie obojętne, jeżeli był sabotażystą to kiepskim.

Niemniej jednak super się ogląda, nie ma co wspominać, że Sabotażysta zjada Mafię na śniadanie. Montaż mocno wskazuje na Nadię, ale telewizja już nie raz pokazała, że magia montażu. Tak tbh to w ogóle nie skupiam się na tym kto jest sabotażystą, bo na ten moment to każdy zrobił coś podejrzanego. W sumie to nie zdziwiłabym się, gdyby był nim Łatwo pod przykrywką śmieszków i nierozgarnięcia.

#friz #sabotazysta #sabotazysta #rezi
  • 2
  • Odpowiedz
mnie to zastanawia jak to jest że widzom w teatrze kazali podpisać NDA, a wcześniej wszyscy paradowali po rynku i robili zdjęcia z widzami xD aż dziwne że nikt nie zleakował uczestników


@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: miałem dokładnie taka sama rozkmine
  • Odpowiedz