Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki jak się robi cover za pomocą AI?

Może ktoś wie i siedzi w temacie jak się robi różnego rodzaju przeróbki dostępne na youtubie tiktoku i wszędzie gdzie się da, było już to popularne w tamtym roku ale niestety nigdzie nie ma poradnika jak takie coś zrobić, czy znacie jakąś stronę gdzie wrzuca się pliki głosu jednej osoby i przerabia, jeśli jest jakiś Miras co wytłumaczy mi jak to działa to byłbym wdzięczny.Wstyd mi że nie potrafie tego zrobić a najbardziej tego żę w pracbazie wszyscy korzystają z GPT a ja nawet nie wiem jak to się instaluje i gdzie to jest.
Słyszałem o SUNOAI ale to nie jest to, chodzi mi o zamiane głosu w piosence na inny np. mój

#sztucznainteligencja #muzyka #produkcjamuzyki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Cover za pomocą AI? Zależy co masz na myśli podejrzewam, że chodzi ci o RVC (Retrieval based voice conversion)

Jeśli chodzi o strony z klonowaniem głosu jest różnie, czasami modele głosowe są niestabilne i nie brzmią jak oryginał, dodam jeszcze, że większość tych "darmowych" stron ma w swojej polityce prywatności wyraźnie napisane, że dane wytrenowanego modelu zostają u nich na zawsze i mogą robić z nimi co chcą.

Polecam postawić
  • Odpowiedz