Wpis z mikrobloga

#leasing #samochody

siemka, chcę sobie wziać samochód w leasingu na firme. Pierwszy raz będę miał w życiu taką przyjemność no i nie jestem pewny kilku spraw. Mianowicie chciałbym się pozbyć auta od razu po skończeniu płacenia za leasing i tu pytanie. Czy powinienem przy wzięciu leasingu poinformować dealera, że chce oddać auto na sam koniec (zmniejszy to rate leasingu) czy też zostawić sobie samochód i sprzedać go po prostu? No i przy okazji dopytam bo jedyny powód wzięcia samochodu w leasing to wywalone jajca na naprawy i pier**** się ze złodzejami (mechanikami). Czy rzeczywiście sprawa wygląda tak, że nic się w nowych autach nie psuje a jak juz się zepsuje to mam wszystko gdzies bo dostaje samochód zastępczy i nie jeżdże po mechanikach i płace kosmiczne kwoty za naprawy?
  • 10
  • Odpowiedz
@badi1992: no jak chcesz oddać to leasing operacyjny z wysokim wykupem wtedy masz niską ratę. Co do nowych aut to zależy wiadomo jak weźmiesz jakieś 2.5 hybrydę to nic się dziać nie będzie
  • Odpowiedz
@badi1992 w Alior Leasing na auta z naszej oferty (marki i modele wymieniałem w moich postach) mamy ofertę miniRATKA
10% opłaty wstępnej
47 rat
59,26% wykup (można wykupić lub oddać leasingodawcy)
W razie szczegółów zapraszam do kontaktu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@badi1992: @Przypadkowy Tak jak napisał @piwakk chodzi Ci po głowie najem czyli płacisz za mobilność, a nie kupujesz auto w preferencyjnym podatkowo kredycie tj. leasing (bo tak to naprawdę wygląda w Polsce...). Generalnie jeśli jesteś wygodny to faktycznie to będzie produkt dla Ciebie. Popatrz na Audi Perfect Lease czy coś od VWL lub ofertę Arval. Jeżeli jednak lubisz liczyć i masz jak środki aby spłacić 100% wartości auta
  • Odpowiedz