Wpis z mikrobloga

  • 31
@alenajpierwkawa pracowała na opinie cały hp8. Idąc tam wiedziała, że stanie się rozpoznawalna, sama wybrała w którą stronę chce iść. Poza tym jest osobą zakłamaną i toksyczną, a to może się ludziom nie podobać. Prawda jest taka, za jak się idzie to tv to trzeba brzyszczec przykładem. Ona nie błyszczała, to ludzie są źli. A że obgaduje dupę,.... Też bym wolała wiedzieć, że moja kosmetyczka mnie obgaduje...
  • Odpowiedz
@Ithiel chory jesteś, co ma program do tego jak ona paznokcie czy tam rzęsy robi. Nie rozumiem też jak tak można przeżywać program I brać to wszystko aż tak na poważnie. Oni tam wszyscy o wszystkich gadali, bo co mieli robic. Nikt nikomu krzywdy nie zrobił.
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: to przegięcie ,rozumiem że wielu osobom podpadła i tyle,al to nie znaczy żeby po programie odstafiać takie szopki.

pracowała na opinie cały hp8.


@Ithiel: no i co? uważasz że skoro była w programie i takie fikołki odstawiała, to po programie ludzie mają prawo jej się w--------ć prywatne życie ? biznes?to jakieś chore i podłe ,
żenada i jak dla mnie to te osoby są gorszymi wredotami od
  • Odpowiedz
  • 0
@alenajpierwkawa

@Ithiel chory jesteś, co ma program do tego jak ona paznokcie czy tam rzęsy robi. Nie rozumiem też jak tak można przeżywać program I brać to wszystko aż tak na poważnie. Oni tam wszyscy o wszystkich gadali, bo co mieli robic. Nikt nikomu krzywdy nie zrobił.

@Amikamamy

@alenajpierwkawa: to przegięcie ,rozumiem że wielu osobom podpadła i tyle,al to nie znaczy żeby
  • Odpowiedz
Nie wiem w którym momencie napisałam, że to popieram?


@Ithiel: a gdzie ja napisałam że to popierasz? chociaż forma twojej wypowiedzi poniekąd ,,sugeruje '' że jakby się zgadzasz z tym że ,,bokotują'' jej salon,
a ja tak jak ty, uważam że zapracowała sobie na miano Judaszycy,
ale też uważam że atak na jej biznes to przegięcie total,
to mi wręcz pachnie ,,konkurencją'' a nie rzeczywistą opinią co do jej zachowań
  • Odpowiedz