Wpis z mikrobloga

@d4wid: A w Moskwie są nawet takie wózki sklepowe, że jak włożysz monetę to możesz sobie wziąć taki wózeczek. Potem jak go oddajesz to dostajesz monetę z powrotem.
  • Odpowiedz
  • 1
@IlawaNidzica: o to wlasnie chodzi ale op i wykopki sa glupie i nie rozumieja (#!$%@? od tego czy bialorus jest spoko xd)


@anonimowymateusz: no tak, panasiuk top inteligentXD
uwielbiam jak upo się wypowiada o głupocie

Ja już nawet nie muszę wchodzić w komentarze, od razu widać to było XD
d4wid - >@IlawaNidzica: o to wlasnie chodzi ale op i wykopki sa glupie i nie rozumiej...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@d4wid: Nie chcę psuć narracji, ale takie buty "prestiżowych" marek typu Ryłko przychodzą do sklepu po 17-20zł/para a ludzie kupują po 700zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprzedawcy jak sprzedadzą 5 par butów dziennie to mają dobrą premię (nie licząc jak Ci wcisną pastę, łyżkę czy prawidła) ( ͡ ͜ʖ ͡) A są marki takie które w innych krajach sprzedają taniej niż
  • Odpowiedz
@Szalonydzik: no rzeczywiście nie pasuje mi obrazek do tekstu XD ale tak na logikę sam tekst niesie takie info. Więc wtedy raczej beka nie z tego że używają że luksus to 150zl tylko że uważa takie buty jak na zdjęciu za luksusowe
  • Odpowiedz
@d4wid: W sumie nie wiem kiedy jadłeś taką dobrą kiełbasę ale są rejony w Polsce, gdzie ludzie marzą o czymś takim tkzw. pustynia żywnościowa nie ma nic poza lidlem i biedronką. W mniejszych miejscowościach zamień lidla na dino. To jest dla mnie niesłychane że ludzie potrafią siedzieć na wsi zabitej dechami ale nie uprawiać nic bo się nie opłaca. I tak sobie pić wódkę pojechać do niemiec do prostej pracy
  • Odpowiedz