Wpis z mikrobloga

kurdebele, kupować pixela 8 czy czekać na 9? Jakieś istotne zmiany zapowiadają? teraz w mediaexpert jest 2899 - 650zł za stary telefon, mam samsunga a52 5g, ale chyba troszkę szkoda go oddawać w rozliczeniu.

#pixel #google #smartfon #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
@smway: w komputroniku masz p8 za 2480zł. W promocji 100zł za każdy 1000zł.
Osobiście kupiłem 8a, wolałbym zwykła 8, ale szkoda mi dokładać 700zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@cacyyy: dobra cena, dzięki za info, ale chyba będę czekał na p9 jednak, póki obecny telefon żyje to mi się nie spieszy za bardzo
  • Odpowiedz
  • 0
@SonidoStark: i to nie jest 650zł w gotówce, tylko bon do media expert, także lipa
@cacyyy z media expert właśnie? i jak oceniasz? te ramki faktycznie takie tragiczne? Komputronik to będzie 100% polska dystrybucja? bo oni chyba w allegro się zamienili
  • Odpowiedz
@smway: Z media expert.
Ramki faktycznie tragiczne. Telefon wygląda jak budżetówka za 500zł. Do tego jest gruby i trochę ciężki w porównaniu do redmi 7.
Tak pozatym.
System super. Chodzi bardzo szybko. Odrazu polubiłem czystego androida, zero reklam, sugerowanych linków, nakładek producenta, niezaufanych aplikacji których nie da się usunąć.
Aparat sztos, chociaż podobno trochę słabszy od p8.
  • Odpowiedz
to nie jest 650zł w gotówce, tylko bon do media expert, także lipa


@smway: A to nie jest 650 zł rabatu i bon na karcie podarunkowej o wartości odkupowanego telefonu?
  • Odpowiedz
@smway @Kam_sekwaw te 650 zł + wartość starego telefonu to jest teoretycznie bon podarunkowy, ale zgodnie z regulaminem można to wykorzystać tylko na zakup Pixela 8a i w praktyce mamy zrabatowaną cenę, na paragonie jest po prostu 2449 zł, a płatność podzielona na ten przyznany bon i reszta gotówką/kartą.

@cacyyy teraz jak już mamy polski Google Store to można normalnie korzystać z gwarancji, niezależnie gdzie się kupiło telefon, czy
  • Odpowiedz
@Templar a czy to nie jest tak że Terg i Play są oficjalnymi dystrybutorami od Google?
Zastanawiam się właśnie nad zakupem Pixela z Morele/Komputronik (oni mają najtaniej) ale obawiam się o gwarancję. I że to telefon z dystr europejskiej z ograniczoną gwarancja jak w przypadku Samsunga. Jeśli oceniają gwarancję na podstawie imei to znaczy że od momentu aktywacji telefonu??
  • Odpowiedz