Wpis z mikrobloga

Dowód nr 999 na to że duża część wykopków to smętne, wiecznie zdenerwowane #!$%@?. Psiarze zorganizowali mini festiwal dla innych psiarzy, na który nikt nie zmusza by wchodzić? Głupie #!$%@? będą się socjalizować i dobrze bawić bo dzielą wspólną pasję. Literalnie komunizm, trzeba ich zgnoić!

Ale przynajmniej widać że OP ma duże doświadczenie w wąchaniu psich dup ( ͡º ͜ʖ͡º)

#psy #zwierzaczki #wykop #bekazpodludzi
L3gion - Dowód nr 999 na to że duża część wykopków to smętne, wiecznie zdenerwowane #...

źródło: temp_file4633548602988422973

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@L3gion: dlatego, że psiarze nie potrafią zrobić normalnego wydarzenia tylko muszą je nazwać wąchanko i na plakacie dać psa wąchającego odbyt innego psa (albo może swoją, nie jestem pewien)
  • Odpowiedz
  • 3
@Wincyyyyj: Bo tak się komunikują psy? xD Proszę, chatGPT nawet to wyjaśni:

Głównie jest to związane z feromonami, które psy wydzielają z gruczołów znajdujących się w okolicy odbytu. Te feromony zawierają informacje takie jak wiek, płeć, stan zdrowia i stan emocjonalny psa. Gdy pies wącha odbyt innego psa, może otrzymać te informacje i lepiej zrozumieć, kim jest ten drugi pies oraz jaki jest jego stan.


No ale jak ma się kij
  • Odpowiedz
@L3gion: już tłumaczę, takie coś brzydzi większość społeczeństwa i dlatego ludziom nie podoba się plakat i nazwa wydarzenia nawet jeśli dla psiarzy to całkowicie normalne
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: no na tym polega wykop, jak sie komuś coś podoba to wrzuca i komentuje. Jak się coś komuś nie podoba to też. Z drugiej strony można się zastanowić dlaczego psiarze nie mają poczucia estetyki i tworzą w tak obrzydliwy sposób wydarzenia
  • Odpowiedz
można się zastanowić dlaczego psiarze nie mają poczucia estetyki


@Wincyyyyj: można, mnie też to trochę obrzydza. Nie pisałem, że to ładny plakat, to normalne, że wrzucamy coś co się nie podoba, ale forma wpisu ze screena jest tak toksyczna, chamska, że aż odrzuca nawet jeśli teoretycznie się zgadzam. Nic dziwnego, że gościa miałem na czarnej z odpowiednią notatką
  • Odpowiedz