Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Hejo Mireczki, nie komentowałem tej edycji bo mi się czkawką odbijała ale mam coś dla Was

CYTAT...."Agnieszka w rozmowie z Justyną Piąstą, dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl wyznała, że bardzo stresowała się tym, co wydarzy się podczas Pandory.

- Generalnie ja choruję na padaczkę i siedząc tam, myślałam, że dostanę ataku. Nastawiałam się na to, że szykujemy się na lincz, że każdy będzie się chciał na nas wyżyć. Myślę, że niektóre osoby mogły trochę zazdrościć tego, że jesteśmy tak daleko. Więc w kwestii tego, czy jakiekolwiek pytanie mnie zaskoczyło, to nie, nie zaskoczyło, bo ja się nastawiałam na to, że oni będą pytać o różne rzeczy, naprawdę różne. Nic mnie nie zdziwiło, bo nastawiałam się na najgorsze - powiedziała finalistka "Hotelu Paradise"." KONIEC CYTATU
  • 1
  • Odpowiedz
@Lasander: Teraz to sobie może mówić. Widać było, że wchodzili z Jęczmieniem na pewniaka i nawet rozmawiali o tym, że nie mają sobie nic do zarzucenia. Liczyli, że cała krytyka pójdzie na Bartka i cygankę, dlatego Judasza tak bolały te 2-3 pytania do nich.
  • Odpowiedz