Wpis z mikrobloga

@stuparevic: przejdź się po sklepach, często wiszą od 400 pojedyncze sztuki, może trafisz w krój i rozmiar. Tylko patrz na skład, najlepiej z wełny żeby się nie pocić tak mocno. Marynarkę i spodnie można zawsze wykorzystać nawet osobno. Ale razem z butami koszulą to ok 1000 jak nic. W sumie jedne czarne eleganckie buty w szafie powinno się mieć.
  • Odpowiedz
@stuparevic: co to krawata i muszek to mój niebieski ma pokaźną kolekcję z lumpeksu jedwabnych krawatów w różnych odcieniach i kształtach za kilka zł. Ehh też mam wesele w lipcu i czeka mnie taka sama wycieczka po garnitur👌🏼
  • Odpowiedz
@stuparevic: zależy jakie masz oczekiwania. Tak jak ktoś wyżej pisał, w sieciowkach pokroju Bytom/Vistula idzie dorwać modele za +/- 400 zł, wykonane z naturalnych materiałów.
Co do krawatów/poszetek/pasków to na vinted można ogarnąć po 30-40 zł za sztuki dobrej jakości, no i wybór jest szeroki.
Buty to trudniejsza sprawa - na wesele warto kupić wcześniej i je rozbić, bądź zanieść do szewca, żeby zrobił to maszynowo (około 30-50 zł za taką
  • Odpowiedz