Wpis z mikrobloga

#mecz #pilkanozna #laliga

Dzień dobry. Ja z tym samym tematem co co roku, ale w innym tonie :)

Deportivo la Coruna po spadku w covidowym sezonie w kontrowersyjnych okolicznościach i czterech kolejnych latach spędzonych na trzecim poziomie, wczoraj zapewnili sobie bezpośredni awans do LaLiga 2.

Od ostatniego sezonu w La Liga minęło 6 lat, no ale pierwszy krok w górę w końcu wykonany. Teraz tylko nie spaść, nie zbankrutować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cultofluna - #mecz #pilkanozna #laliga

Dzień dobry. Ja z tym samym tematem co co rok...

źródło: GNZne2HWoAAVr4a

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Paru znajomych z Ekstraklasy tam widzę. Davo, Cayarga. Davo nawet swoją rękę do tego awansu przyłożył.

Ale chyba i tak jest to awans imienia Lucasa Pereza.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Wychowywałem się na wielkim Depor, będącym top 3 hiszpańskich drużyn i raz po raz a to ćwierćfinaliście, a to półfinaliście Champions League. Jak widzę, że teraz świętują awans do Segunda Division i biorą rezerwowego z Radomiaka, to doznaję nostalgicznego szoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@thority: nieeee chyba, nic mi nie wiadomo. Kiedyś była oficjalna strona www międzynarodowa i forum (dużo wygodniejsze niż jakieś fejsbukowe fanpejdże) i też się parę lat temu zawinęli
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Real i Valecia miały wtedy zdecydowanie większe sukcesy, a wcześniejsze osiągnięcia Barcelony niepozwalały od tak wyrzucić jej z top 3, mimo słabszych lat. Depor miało wtedy super okres, ale jak dla mnie trochę zbyt krótki by zaliczać ich do top 3.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Widziałem gdzieś informacje o awansie Deportivo i przez głowę przeszła mi myśl "ten fan Deportivo z wykopu pewnie happy" XD

Gratulacje, oby wrócili jak najszybciej do La Liga. Deportivo i Valencia to od zawsze były moje dwie ulubione ekipy z Hiszpanii
  • Odpowiedz