Wpis z mikrobloga

#hotelparadise a ja jednak na finiszu najbardziej anty-kibicuję motomoto. według mnie to jest po prostu nieporozumienie, że taki toksyk i psychopata jest akceptowany przez grupę i dzięki swojemu cynizmowi może wygrać te parenaście baniek. no, chyba że ada miałaby rzucić kulą, ale według mnie bez szans na to.

wiadomo, że judaszyca jest jaka i jest, i że zrobiła sobie wygodny układ do finału i też cynicznie zbudowała nibykoleżeńskie relacje ze wszystkimi, tylko po to żeby później samej na tym korzystać, ale mimo wszystko nikomu nie wyrządziła takiej krzywdy jak bartek i wobec nikogo nie była tak chamska jak on. zresztą budowanie układu i bycie fałszywo-miłym jest też częścią gry. natomiast częścią gry na pewno nie jest realna krzywda systematycznie wyrządzana drugiej osoby i pomiatanie nią jak się chce. zresztą on sam mówił, że on tak po prostu z dnia na dzień się nie zmieni i udaje tylko po to, żeby zostać w programie. po prostu jak dla mnie to, jaki terror psychiczny bartek zgotował kolejnym partnerkom jest niewybaczalne, a sam został w hotelu tylko dzięki mocnej pomocy produkcji (ratowanie od jęczmienia, bezpieczeństwo na ostatnim rozdaniu czy nawet brak quizu na inteligencję dla panów xd). dziwie się tak w ogóle, że nikt nie zadał pytania na pandorze bartkowi czy dalej uważa że adę powinno się #!$%@?ć i że jest szmatą.

poza tym bartek z tym swoim napuchniętym ego i ciągłym powtarzaniem, że tylko on jest najlepszy i że tylko on buduje romantyczną relację w programie zakrzywia rzeczywistość. gdyby inne pary miały tyle czasu co on, też byłyby w stanie zbudować podobnie bliskie relacje (np domi i kryptowaluciarz, michał i martyna), ale to oczywiście nie mieści się w obrazie świata ograniczonym własnym bickiem.
  • 26
  • Odpowiedz
@ehhhh: nie mam zamiaru cię przekonywać
( ͡° ͜ʖ ͡°)ale ja to widzę z zgoła inaczej, jak dla mnie ten program pokazał jej prawdziwe oblicze, bo pozostanie w programie i zdobycie 100k obudziło w niej najgorsze instynkty, które z łatwością nią kierowały. Ktoś, kto kreuje się na influencera I chce z tego żyć, strzela sobie w kolano takim prymitywnym zachowaniem. Stawiam Bartka z nią na innej półce
  • Odpowiedz
  • 1
Jestem pewien że gdyby zaproponowano jej korzyści w hotelu kosztem innych uczestników to "sprzedałaby ich bez mrugnięcia okiem, a Bartek mimio swojego zyebania nie zniżył by się do tego poziomu.


@Kakarot_Z: co do judaszycy to może i tak, ale bartek przecież to własnie dokładnie zrobił.. najpierw chciał przekonać Ade żeby #!$%@?ć judaszyce, a później na forum zdradził coś, co ona mu powiedziała w sekrecie i prosiła żeby nikomu nie mówił, co
  • Odpowiedz
@ehhhh: no tak, tylko on to robi otwarcie...
Co do pozostawienia go na w programie to mnie osobiście też wkurzyło zagranie produkcji w momencie gdy mógł wylecieć,bo odbyło się RR z "hotel lubi być przewrotny" i go uratowano. Ogólnie to mam za złe że holują takich uczestników bo robią kontent.
  • Odpowiedz