Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@MetalowyBieg: why not both :D wiesz że te astry nie mają nawet wskaźnika temp płynu chłodniczego? xd dla mnie takie auto z miejsca jest przekreślone. Już wolałbym astrę G poprzednią generacje z końca produkcji która może być nawet nowsza niż H. bo G, klepali do 2009r jako classic, a H już w 2004 miała premierę. w dwójce przynajmniej masz potrzebne rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 1
mówisz o 300c czy o astrze


@MetalowyBieg: w sumie to obydwa. Przecież te silniki HEMI to konstrukcja jak silnik w polonezie.

Już wolałbym astrę G poprzednią generacj


@r5678: u mnie w rodzinie jeździ już z 15 lat, silnik 1.7 DTI. Teraz trzeci kierowca uczy się jeździć tym autem.
  • Odpowiedz
@r5678: niczego mu nie zabiorą, dostanie mandat za wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, a Opel za nie ustąpienie pierwszeństwa
  • Odpowiedz
@r5678: Dwóch idiotów się spotkało, jeden wyprzeda na ciągłej z prędkością spokojnie ponad normę a drugi wymusza wyjeżdżając z podporządkowanej i sra na to, że jakiś idiota leci po tej podwójnej XD
  • Odpowiedz
  • 0
1.7 DTI


@GeDox: ale to tak jakby nie astra bo silnik isuzu, one solidne były. tak samo rzucali je do hondy civic.
Benzyny dość awaryjne i olej biorą. U mnie jedna jest to w czerwcu będzie miała 6 lat. Pali 2L oleju na 1000. Miałem też inną przez dwa lata to tamta paliła 5L na 1000 i przy 290K silnik podziękował i poszła na złom równo po 20 latach od pierwszej
  • Odpowiedz
tak na serio to mam nadzieje że kierowcy 300C zabrali prawko.


@r5678: w najlepszym wypadku kierowca opla dostanie współwinę albo kierowca opla będzie winny. Ten z opla powinien ustąpić pierwszeństwa nawet tym co jadą nieprzepisowo. U mnie w rodzinie był taki przypadek gdzie skończyło się współwiną i niedawno w interwencji też było jak kierowca tira wyprzedzał prawą stroną pasem rozbiegowym i potrącił na nim inne auto i tam wina auta wyjeżdżającego
  • Odpowiedz