Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W tym przypadku trudno wierzyć, że to nie było zrobione specjalnie.


@Avmatrac: Tak. Właśnie po to, żeby ludzie się tym emocjonowali, pisali o tym i budowali zasięgi.
Dzięki temu za rok oglądalność tej staczającej się imprezy znów będzie wysoka. Co prawda nie ze względu na poziom artystyczny a żeby zobaczyć czy znów będą jakieś inby i dramy. Z każdym rokiem eurowizja ma bliżej do patostreamów, przechodząc tam z pozycji wydarzenia artystyczno-kulturalnego
  • Odpowiedz
@Avmatrac z tego co czytałem wcześniej, to policja nie została wezwana przez ofiarę/EBU, tylko sama z siebie zainteresowała się sprawą na podstawie doniesień prasowych. Policja zresztą przyjechała dzień po tym incydencie, bo to w czwartek rzekomo się wydarzyło, a w piątek zaczęły się dopiero pojawiać różne informacje.
  • Odpowiedz
@Avmatrac: Gdyby w tym co napisałeś był choć cień prawdy, Joost (szczególnie, że nie gryzie się w język) latałby jak szalony od wywiadu do wywiadu a nie płakał zamknięty w komórce z nadzieją, że się nie wyda i sprawę da się zamieść pod dywan.
  • Odpowiedz
  • 3
@surlin: nie twierdzę, że jest to prawda objawiona, ale fakty są takie, że EBU ani SVT do tej pory nie przekazali co się stało, a nadawca Holandii powiedział, że nie było żadnego ataku fizycznego i dyskwalifikacja nie jest zasadna. Opierając się na obecnych dowodach to nie wygląda to dobrze dla EBU. Jeśli Joost faktycznie zrobił coś gorszego, co zasługuje na dyskwalifikacje to powinno być to jasno zakomunikowane i uniknięto by afery,
  • Odpowiedz
@Avmatrac: Jak za sam gest to oni są tam nieźle przewrażliwieni, Eurowizja to dosyc polityczny konkurs a jego piosenka jeszcze w dzisiejszych czasach pasowała w tym roku tam jak ulał.
  • Odpowiedz
Gdyby w tym co napisałeś był choć cień prawdy, Joost (szczególnie, że nie gryzie się w język) latałby jak szalony od wywiadu do wywiadu a nie płakał zamknięty w komórce z nadzieją, że się nie wyda i sprawę da się zamieść pod dywan.


@surlin: oświadczenie Holenderskiego nadawcy. Pokaż swoje źródła nie będące oceną na chłopski rozum, że powinien latać po mediach xD
colliee - > Gdyby w tym co napisałeś był choć cień prawdy, Joost (szczególnie, że nie...

źródło: GNTuDimWoAEB8vn

Pobierz
  • Odpowiedz
Po prostu nie lubię jak ktokolwiek jest bezpodstawnie atakowany i robi się nagonkę na podstawie zmyślanych rzeczy. Czasem przez to przesadzam, czasem nie mam racji, no ale na tę chwilę jedyne co wiadomo, to to, że autor znaleziska manipuluje.


@surlin: Jaką perełkę znalazłem w twoich kometarzach. Pewnie ta wyniosła postawa działa tylko w stronę kogoś, z kim sympatyzujesz

ktokolwiek


xD
  • Odpowiedz
@surlin: Jaką perełkę znalazłem w twoich kometarzach. Pewnie ta wyniosła postawa działa tylko w stronę kogoś, z kim sympatyzujesz

@colliee: Dziękuję za zwrócenie uwagi, chciałem pokazać, że może być inne - przeciwne, wyjaśnienie.
Ale coś mi mówi, że słuszna uwaga. Dziękuję.

p.s.
Zupełnie serio - jeżeli ktokolwiek (np. Ty) odbiera mnie lub to co piszę jako przejaw wyniosłości - źle to o mnie świadczy, bo mam zupełnie przeciwne wrażenie. Nigdy
  • Odpowiedz
@surlin: Sam wiele razy określałem się w działającego w jakiś bardzo rozważny sposób i potem niekoniecznie w pełni zawsze tak się zachowującego. Przepraszam za przesadzenie ze złośliwością w Twoją stronę

Sam nie jestem obiektywny i mam ogromną nadzieję, że wersja zdarzeń z tego komunikatu się potwierdzi. Musimy jednak poczekać na ostateczne rozwiazanie sprawy, w szczególności na jakkolwiek wartościowy komunikat od drugiej strony sporu
  • Odpowiedz