Wpis z mikrobloga

#!$%@?, kolejny raz polski amazon ma #!$%@? opisy. W tytule, specyfikacji info że paczka zawiera np 10 sztuk a przy paczkomacie okazuje się, że w paczce jest tylko jedna. Tak miałem już z długopisami, kocimi saszetkami itd. Robią się z nich janusze troche, mają straszny burdel w swoim katalogu produktów... Pomoc techniczna zaleca wymianę. To wymieniłem i znowu przyszła jedna sztuka. Ciekawe co ludzie w magazynie sobie myślą - typ zwrócił długopis, wyślemy mu kolejny xD
Tak samo jak kupiłem podgrzewaną poduszkę i przyszedł jakiś pojemnik plastikowy. Cyk do supportu napisałem, kazali odesłać, po tygodniu przysłali ten sam pojemnik. Pół roku temu to było, dziesiątki komentarzy ludzi przybyło, bo każdy dostał pojemnik... i co? Opis i foty dalej nie zmienione.

#amazon #januszebiznesu #gorzkiezale
  • 6
  • Odpowiedz
@chomik3: Żeby wiedzieć jaki tam mają burdel, to musiałbyś tam popracować podczas peaku. Nikt nie ponosi odpowiedzialności prawie za nic, "szkolenie" trwa 4 godziny i radź se sam. Pewnie przy wystawianiu ofert też tak jest.
  • Odpowiedz
@chomik3 ludzie w magazynie nie maja myslec tylko #!$%@?. Jak bedzie wiecej concessions to hindus wystawi tt zeby ktos na magazynie potwierdzil ile jest sztuk i wtedy zmienia opis na stronce.
  • Odpowiedz