Wpis z mikrobloga

Wciąż czujesz się jak 30-latek, ale powoli grzeczni 30-latkowie mówią do ciebie "Proszę Pana".
Nawet ci mniej grzeczni 25-latkowie mówią do ciebie per pan chociaż jesteś od nich tylko parę lat starszy, ale nie masz już siły prosić ich, żeby przestali.
Rzucanie tekstami z memów odbierane jest jako cringe.
Lasek poniżej 30 lepiej nie podrywaj, bo będziesz creep.
Wciąż chętnie poszedłbyś na jakąś grubą imprezę techno, ale powoli zastanawiasz się jak będą na ciebie patrzeć. W sumie to i tak nigdzie nie pójdziesz, bo na tym polega odpowiedzialność. Poza tym z kim, skoro twoi koledzy nie mają siły lub czasu.
Przypominasz sobie jak w wieku 15-20 lat patrzyłeś na 40-letniego nauczyciela. Przypominasz sobie jak w wieku 25 lat patrzyłeś na 40-letniego kolegę z pracy. Uświadamiasz sobie, że tak teraz widzą cię młodzi.
Przypominasz sobie wszystkie teksty rodziców mówiących w wieku 40-50 lat, że przed chwilą byli młodzi i jak czas szybko leci. Jednocześnie wiesz, że jakkolwiek byś tego nie opisał 25-latek tego nie zrozumie i będzie odbierał to jako #!$%@? boomera.
#!$%@? cię, że wszyscy chcą, żebyś zachowywał się jak dorosły, chociaż jesteś przecież dzieckiem. Wkoło widzisz większość rówieśników, która dawno się poddała i już nie czuję się dziećmi.
Nostalgia na każdym kroku. Wszystko przypomina ci stare czasy. Non stop zbiera ci się na przemyślenia jw.


#gownowpis #nostalgia
prostynick - Wciąż czujesz się jak 30-latek, ale powoli grzeczni 30-latkowie mówią do...

źródło: Untitled

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@prostynick: A może zagadaj z kimś kumatym od wyglądu. Wymyślą może coś, żebyś się lepiej poczuł, i odmłodził z wyglądu w jakiś prosty sposób. Włosy, odpowiednie okulary, mniejszy zarost, zmiana ubioru, ja wiem... Pierwszym sukcesem, to żebyś sam dobrze czuł się ze sobą, a reszta jakoś przyjdzie, i reszta wyczuje, że nie masz kija w d
Pozdro
  • Odpowiedz
  • 1
@deton24: nah, to nie to. Nie o to chodzi, że ja się źle czuję ze swoim wyglądem czy ze sobą. Wręcz przeciwnie. Z biegiem lat dostrzegam jakie bezsensowne jest staranie się o to jak inni na nas patrzą. Wywalone mam na to. W tym co piszę chodzi mi o to, że... w skrócie, że lata lecą do przodu, starzejemy się, młodzież już nas nie widzi jako młodych chociaż sami czujemy się
  • Odpowiedz
@prostynick: skoro czujesz się dobrze ze swoim wyglądem, ale nadal nie jesteś szczęśliwy, to można odbić piłkę w drugą stronę.
Zrobić się na śmiertelnie poważnego inteligenta starszego na swój wiek, to wtedy już nigdy nie będziesz musiał się przejmować tym, że mówią Ci proszę pana, bo wtedy dowód będziesz pokazywał, żeby udowodnić że jesteś młodszy, niż starszy. Skoro nie obchodzi Cię opinia innych, to odnajdziesz się xD
Zrób jakiś ważniacki fakultet,
  • Odpowiedz
No to zostało Ci już tylko 20 lat. Niewiele więcej niż masz ;)


@raphi: Do czego? Do emerytury zostalo mi 21 lat. Czyli prawie polowa tego co zyje :)
  • Odpowiedz
20 lat życia! ;) Skoro "ludzie tyle nie żyją".


@raphi: :DDD
Nie ma uja. Chocby zygac bede sie z ZUSu staral wycisnac wszystko co sie da - a przynajmniej conajmniej tye co im zaplacilem :D

Matce sie nie udalo to przynajmniej ja sie postaram :P
  • Odpowiedz