Wpis z mikrobloga

Ja wiem, temat wałkowany milion razy, ale niech mi ktoś wytłumaczy, najlepiej różowa, bo nie ogarniam. Próbowałem z różnymi fotkami, opisami itd., a i tak jedno dopasowanie na tydzień. Tymczasem średnia laska do której pisze każdego dnia minimum 100 facetów dalej od wielu miesięcy jest "wolna". Jak to jest k---a możliwe? Żaden nie spełnia jej wymagań?
#badoo #tinder #przegryw
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyne co mogę polecić jako różowa- na co ja zwracałam uwagę- żeby było jakieś zdjęcie uśmiechnięte xd coś śmiesznego w opisie i jak typ o coś zapytał w 1 wiadomości dotyczące mojego opisu


@Dutix: Ja tak robię zawsze. I działa w przypadku kobiet które naprawdę wykazują minimum zaangażowania. Ale to promil. Na tinderze trzeba być ponadprzeciętny z wyglądu, samym uśmiechem czy śmiesznym opisem nic nie zdziałasz
  • Odpowiedz
  • 0
@Pralko-suszarka no niestety wierzę, że to może tak wyglądać. Ale nie zgadzam się, że trzeba być ponadprzeciętnym z wyglądu. Po prostu musisz się spodobać, ludziom podobają się rózne typy.
Ja wielokrotnie dawałam w prawo jak z wyglądu mi się ktoś podobał średnio, ale miał top opis. Nawet byłam w związku z takim typem i to on mnie rzucił, bo jednak sie okazało że woli chłopców XDDDDDD
  • Odpowiedz
Ale nie zgadzam się, że trzeba być ponadprzeciętnym z wyglądu.


@Dutix: 90% kobiet odrzuca 90% mężczyzn ¯\(ツ)/¯ Z definicji większość ludzi jest przeciętna, bo statystyka tego wymaga. Większość facetów na portalach randkowych jest przeciętna, jeżeli jednak kobieta większość facetów odrzuca, to chyba logiczne, że odrzuca przeciętność.

Po prostu musisz się spodobać, ludziom podobają się rózne
  • Odpowiedz
  • 0
@Pralko-suszarka skąd masz te dane o 90%? Bo kolejny raz mówisz o tym, a chętnie się czegoś dowiem jak dostanę od Ciebie linka do badań, które tak mówią.

Przykro mi, niestety aplikacje randkowe na pewno spłycają postrzeganie, dlatego nie jestem ich fanką.

@Pralko-suszarka : Ta, i te "średnio" to było takie 8+/10 pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i to się myślisz, bo ten typ nie
  • Odpowiedz
@Dutix: Nie będę enty raz szukał, ale jest wiele tego typu statystyk. Jak się spytasz nawet dowolnej laski ile daje na lewo, to powie że większość, bo faktycznie tak jest.

No i to się myślisz, bo ten typ nie był 8/10 XD to był typowy p0lak zak0lak a jednak się zakochałam, bo dałam szanse, bo śmieszne żarty a potem charakter przy poznaniu.


@Dutix: Pewnie, laski zawsze poza tinderem
  • Odpowiedz
  • 0
@Pralko-suszarka no ale mówię, że tego typa to na tinderze wybrałam, a nie był 8/10 XD więc jest różnie. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia i wierzę, że uda Ci się znaleźć drugą połówkę :)
  • Odpowiedz