Wpis z mikrobloga

Ja wiem, temat wałkowany milion razy, ale niech mi ktoś wytłumaczy, najlepiej różowa, bo nie ogarniam. Próbowałem z różnymi fotkami, opisami itd., a i tak jedno dopasowanie na tydzień. Tymczasem średnia laska do której pisze każdego dnia minimum 100 facetów dalej od wielu miesięcy jest "wolna". Jak to jest #!$%@? możliwe? Żaden nie spełnia jej wymagań?
#badoo #tinder #przegryw
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ChadLite z tego co pamiętam, to typów jest o wiele więcej niż babeczek i to dlatego macie mniej matchy niż my
No a z nie spełnianiem wymagań, to wiesz, jak już tak na poważnie szukasz partnera to musi być zgodność w pewnych zasadach itp a niektórzy ludzie są specyficzni, więc ciężej im się spasować
  • Odpowiedz
@ChadLite: Sytuacja na rynku świń jest jak sytuacja na rynku mieszkań - popyt przewyższa podaż. Na tinderze 80% to faceci bo kobiety nie mają takiego parcia na związki i raczej zawsze mają atencję, chłopy mają jej mało albo wcale, więc kobiety na tinderze mają w czym przebierać, na odwrót już nie.
  • Odpowiedz
@Dutix: Nawet najbrzydsza kobieta z wymaganiami z kosmosu przez rok nie może nikogo znaleźć? Mimo, że jedyne co musi robić to odpisywać na przemian tak, nie, albo nie wiem?
  • Odpowiedz
@ChadLite: kobiety dostają małpiego rozumu z powodu zbyt dużego wyboru i windują wymogi w kosmos.

Mówiąc inaczej: facet nie może sobie znaleźć baby z powodu zbyt wysokich wymagań kobiet, a kobiety nie mogę znaleźć sobie faceta....Z powodu zbyt wysokich wymagań jakie facetom stawiają. Baby rozwaliły ten rynek
  • Odpowiedz
  • 0
@ChadLite może nie szuka aktywnie przez rok, albo nie chce nikogo na stałe. Ile ludzi tyle odpowiedzi ;) a tego drugiego pytania to nie skomentuje, bo myślę, ze dobrze wiesz, że to tak nie działa XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Pralko-suszarka oczywiście wszystko wina kobiet XD
Naprawdę większość moich bliskich dziewczyn ma mało wymagań- musi mieć prace, zainteresowanie, poczucie humoru i traktować ją jak człowieka, a nie jak służąca XD może trzeba zmienić miejsce szukania? Wybrać się na jakiś event, grupe tematyczną?
  • Odpowiedz
@Dutix: Ale wiesz o tym, że by poznać drugiego człowieka trzeba trochę popisać/porozmawiać? Twoje bliskie dziewczyny patrzą na wygląd odpiszą jednym słowem, a potem się dziwią, ze nie ma nikogo wartościowego. Jest, tylko trzeba się skupić na max kilku osobach, a nie lecieć hurtowo.
@ChadLite Dokładnie tak
  • Odpowiedz
  • 0
@Pralko-suszarka no zaglądałam xd czasem przeglądałam z koleżankami xd
@Nano22 ja mam super dziewczyny i odpisywały nie tylko jednym słowem XD ale wiecie, ludzie są różni, ja znam super babeczki, co poradzę :D nie twierdze, że wszystkie są takie fajne

Wiadomo, że żeby dostac matcha musicie się też spodobać z wyglądu, ale to jest nieuniknione na tej apce, w sumie w życiu tak samo xd

Wydaje mi się też, że
  • Odpowiedz
@Dutix: ale co Ty tak ciągle o tych obowiązkach domowych? przecież to dotyczy związków, a my tu mówimy o pierwszym etapie, czyli o pierwszej wymianie zdań. 90% facetów jest odrzucana po wyglądzie, albo po pierwszej wiadomości. Poza tym w dzisiejszych czasach to prawie każdy facet potrafi gotować w przeciwieństwie do kobiet. Dzieci też nie chcą mieć, więc jaki pożytek z takiej kobiet?
  • Odpowiedz
  • 0
@ChadLite no a jaki pożytek jest z faceta, skoro kobieta se może wszystko sama w tych czasach zapewnić?
Dlatego właśnie ktoś się musi spodobać dziewczynie, musi mieć powód by z kimś chcieć być. Wy też odrzucacie laski po wyglądzie, ale jak już pisałam w 1 wiadomości, macie mniejszy wybór, większy mają dziewczyny,więc bardziej przebierają.
Jedyne co mogę polecić jako różowa- na co ja zwracałam uwagę- żeby było jakieś zdjęcie uśmiechnięte xd
  • Odpowiedz
@Dutix: Odrzuciłem laskę po wyglądzie, bo przy wzroście 140cm ważyła 60kg. Wy odrzucacie jakieś 90% facetów, a potem się dziwicie, że te pozostałe 10% może wam zaoferować tylko seks. Tak jak pisałem wyżej, dopasowań na badoo prawie zero, więc pisałem bez dopasowania i może 1 na 10 odpisała. Zawsze była to wiadomość dotycząca opisu. Chociaż kobiety to trudno zrozumieć, samo "hej, co tam" to za mało, z kolei dłuższa wiadomość
  • Odpowiedz
@ChadLite: Błędnie zakładasz, że każdy kto pisze do kobiety jest nią zainteresowany. Czasem może im chodzić tylko o seks, a czasem potrafią z dnia na dzień zghostować nie wiadomo dlaczego (i zanim powiesz, że pewnie tylko chady ghostują, to ja poznaję w większości w takich miejscach, gdzie ludzie nie mają w zwyczaju wstawiać swoich zdjęć i nie wiemy na wstępie jak wyglądamy; dodam też że nawiązuję kontakt tylko z niskimi
  • Odpowiedz
Tymczasem średnia laska do której pisze każdego dnia minimum 100 facetów dalej od wielu miesięcy jest "wolna".


@ChadLite: ja napisalem ostatnio na ig do laski z powiatowego co widzialem ze miala tindera (przypadkowo akurat mi tez sie wyswietlila na ig) zaobserwowala mnie tez, na snapie tez od razu przyjela, a od slowa do słowa wyszlo ze ona nie wie czego szuka na tinderze i samej jej najlepiej xDD
  • Odpowiedz