Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Khmer,bo nie Khmer, Janina..dziecko specjalnej troski , wpłaca po tysiąc złotych dla debila bez jednej klepki . Służył w Legii Warszawa chyba jako donosiciel.. doniósł raz piłkę do bandy reklamowej... Następny As Uniwersum. pytanie zasadnicze.Ciężko pracujesz dla dobra,rodziny,dzieci? Pomyśl... Gość zostawił żonę,jakiej obiecał przed ołtarzem,przed Bogiem,... w zdrowiu i chorobie... narobię ci długów, wezmę kredyty jakie ty spłacisz.jeszcze jeden pomysł do jakiego dołożysz...przedszkole integracyjne,takie na dotację one more time..Uciekam z kraju, zakładam nową rodzinę w Kambo Raju, niestety moja żona ucieka ode mnie bo nie mam jej nawet na buty za 5 dołka.Prezes zrobił cyrk zarabia na małpach a ty bijesz brava to tu to tam...Ogarnij się chłopie.Nic do ciebie nie mam tylko realne spojrzenie na świat jest ważne,nasze ty ,a się nie liczy.#!$%@? z kanapy.Ogarnij zad w Radomiu chyba wieje hi...jem i to strasznym,nudzisz się? #!$%@? z barana w ścianę dla relaksu.Wplac więcej #!$%@? parówki z momen z biedry,odpiera..dół się od normalnych ludzi.
teodot-bal - #raportzpanstwasrodka Khmer,bo nie Khmer, Janina..dziecko specjalnej tro...

źródło: uAre0BxOikhHMAwlOOIoMvmcSQw0BUQh

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 4
@Elec: Jestem Polakiem ,nie dane mi było iść do szkoły w PRL-u.Mam wielkie braki dobrze że dziadkowie mieli pomysł na naukę odrobiny polskiego, staram się jak mogę, uwierzyć ci trzeba że po Francusku nie robię takich błędów.Pardonnez-moi pour ma ponctuation, vous avez déjà eu un cancer.
  • Odpowiedz
@teodot-bal: Czlowieku Rozumiem ,tylko powiedz mi jak ty chcesz z nimi wygrac? Piszac o nich wklejając zdjecia Promujesz ich ,ogladajac gnioty wspomagasz ich, oni za porozumieniem sie dogadują poza kamerą lewe dramy ustawki Najlepsza opcja to nie Gadac o nich walczycie juz jak widze 6 lat czy 4 I wiecej im dajecie niż zabieracie to wy wspomagacie kambopatusow
  • Odpowiedz
@teodot-bal: Chłopak zdaje się być chory, albo bdb trollem. Drugie odrzucam, bo jako troll nie wyrzuciłby poprzednich treści. Skąd zafascynowanie akurat tym uniwersum? Nie wiem. Tu nie ma co rozmawiać, tu trzeba po psychiatrę dzwonić. nawet jego wypowiedzi pod Twoim postem VS to co sam wtawił chwilę temu:

Khmer/Janina:

Czlowieku Rozumiem ,tylko powiedz mi jak ty chcesz z nimi wygrac? Piszac o nich wklejając zdjecia Promujesz ich ,ogladajac gnioty wspomagasz ich,
  • Odpowiedz
@lskx: chlopaku nie przytaczaj mi swojej choroby ja mam w nich wyyebane shizy juz macie ,kto nie napisze co to Łysego widzicie z tymi wysrywami twoimi to mozesz się spakować leszczu, siedzisz tu 16 rok jestes wprawiaony we wpisy do tego #!$%@? przed monitorem i się spuszczasz w każdy wpis idz się lecz payacu
  • Odpowiedz
@lskx: zafascynowany jestem takimi trolami jak ty ktorzy zdjecia wrzucaja czyjes choroby co ktos pije co je w co sie ubiera nasmiewaja sie idz sie lecz chlopaku 16 rok Wpato brniesz ,yenniety jestes juz dobrze ,teraz nagle mniej piszesz jak temat o was poruszony jestes tu głownym trolem ktory w tym brnie nascie lat ,nie pozdrawiam trola
  • Odpowiedz
  • 1
@Khmer: pytanko?Piszesz potem przeczytasz,rozumiesz sam siebie? Troszkę ciężko składać,plus domysły, zawszę mam to że kufa on tak nie napisał,czytam następny raz jednak tak to jego wypociny,nie pij,nie wąchaj,nie oddychaj!.Dobranoc,kolorowych, współczuję lecz tylko trochę.Chlopie jak ci łeb już Napier...dala...a co będzie za parę godzin,wyj EB łbem w ścianę może coś ci się poskłada ...w końcu.
  • Odpowiedz
@Czerwonyalimenciarz: z psychologicznego punktu widzenia jestescie chore króliki w klatce ,uzaleznieni od gniotow Pato emocjonalnie ,rano wstajecie gnioty ogladacie pato poniewaz robicie za szympansy w tym cyrku I wklejacie tu zdjęcia rok ktorys co jedzą co pija jak sie ubierają łykacje kazde slowo na powaznie drame czy ustawke a oni z was mają beke tak wyglada manipulacja na was wykopki( )
  • Odpowiedz
@teodot-bal: chory kroliku nie pije ,raz na miesiąc czy dwa lecha sie napije jestem normlany w porownaniu do was bo wy powinniscie sie leczyc jestescie chorzy uzalenieni emocjonalnie od wysrywów tu o tych patusach ,mozesz sobie popłodzic powklejac od rana zdjecia z gniotow co piją twoi idole co jedzą jak sie ubiorą dzis ,niech tobą manipulują aty łykaj wszystko bo w cyrku potrzebne sa małpki takie jak ty ocknij sie chlopie
  • Odpowiedz