Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Khmer,bo nie Khmer, Janina..dziecko specjalnej troski , wpłaca po tysiąc złotych dla debila bez jednej klepki . Służył w Legii Warszawa chyba jako donosiciel.. doniósł raz piłkę do bandy reklamowej... Następny As Uniwersum. pytanie zasadnicze.Ciężko pracujesz dla dobra,rodziny,dzieci? Pomyśl... Gość zostawił żonę,jakiej obiecał przed ołtarzem,przed Bogiem,... w zdrowiu i chorobie... narobię ci długów, wezmę kredyty jakie ty spłacisz.jeszcze jeden pomysł do jakiego dołożysz...przedszkole integracyjne,takie na dotację one more time..Uciekam z kraju, zakładam nową rodzinę w Kambo Raju, niestety moja żona ucieka ode mnie bo nie mam jej nawet na buty za 5 dołka.Prezes zrobił cyrk zarabia na małpach a ty bijesz brava to tu to tam...Ogarnij się chłopie.Nic do ciebie nie mam tylko realne spojrzenie na świat jest ważne,nasze ty ,a się nie liczy.#!$%@? z kanapy.Ogarnij zad w Radomiu chyba wieje hi...jem i to strasznym,nudzisz się? #!$%@? z barana w ścianę dla relaksu.Wplac więcej #!$%@? parówki z momen z biedry,odpiera..dół się od normalnych ludzi.
teodot-bal - #raportzpanstwasrodka Khmer,bo nie Khmer, Janina..dziecko specjalnej tro...

źródło: uAre0BxOikhHMAwlOOIoMvmcSQw0BUQh

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Czerwonyalimenciarz: białko możesz dostac na twarz to ci sie te wykopkowe oczy skleją i wreszcie nie będziesz płodził tu gowno wpisow zdjęć kogoś wklejał choroby co je co pije jak się ubiera ( ͡° ͜ʖ ͡°) może ci sie odklei to białko jak zmądrzejesz kiedys 😀
  • Odpowiedz