Wpis z mikrobloga

@najmlodszy-sheldon jak chcesz cos sportowego z salonu to niestety w Lexusie zostaje RC/F albo drogi LC. Ewentualnie sprowadzenie IS z USA. Jak nie lubisz #!$%@? i masz 40+ lat to ES moze byc. Ewentualnie zostaje cos od Niemcow co sie bedzie #!$%@? srednio 3 razy do roku
  • Odpowiedz
@najmlodszy-sheldon nie zrozum mnie zle ES to super auto, wygodne, ladne, predzej umrzesz ze starosci niz cos Ci sie w nim popsuje ale no nie ma mocy, przod naped. Jesli Tobie odpowiada to bier, ja mowie ze swojej perspektywy. Jezdze 7 letnim ISem i go „tuninguje” bo niestety na runku sportowych sedanow nadal beznadziejna sytuacja a tez nie chce niemca
  • Odpowiedz
@najmlodszy-sheldon: jak od auta oczekujesz tylko bezawaryjnego jezdzenia to najlepszy na swiecie. Jak lubisz auta i chcesz cos wiecej to nie tam. Wyjące cvt, prowadzenie raczej srednie , słaba moc w porownaniu do wymiarów i średnie multimedia
  • Odpowiedz
@Pasterz30: no właśnie... Albo to ci, którzy wsiadając do hybrydy toyoty wduszają gaz w podłogę i później pieprzą głupoty, że rzekomo pali kilkanaście litrów na trasie.
@najmlodszy-sheldon brałem go pod uwagę, ale skreśliły go dla mnie dwie rzeczy:
- zbyt długi, prawie 5 metrów
- brak składanej tylnej kanapy.
No kurczę brakuje nowego ISa na europejskim rynku...
  • Odpowiedz
Wyje i koniec, tragedia.


@menzwykop: tak, silnik wkręca się na obroty, gdzie ma maksymalną moc. I tyle, o wyciu to tam nie ma mowy. Bardzo fajna skrzynia, tylko nie dla serków, których jara brrrruuUUUMMM - bruuuuuUUUMMM - bruuuUUUUMMM
  • Odpowiedz