Wpis z mikrobloga

#jamnikdywidenda #gielda

Małe zakupy dziś i w ciągu ostatnich dni. Nie będę wrzucał co procent, bo to by były za długie okresy czasu, po prostu będę co kilka dni pokazywał jak zmieniła się średnia miesięczna dywidenda.

Przy pierwszym poście z dnia 05.05.2024 średnia miesięczna była --------118 USD ---------

Zwiększyłem pozycję na Realty Income a dziś kupiłem ogromną ilość akcji ( 1 - słownie jedną) Pepsi ! Nie cole, choć to właśnie COLĘ PIJE WŁAŚNIE Z WHISKACZEM słuchając tej piosenki https://www.youtube.com/watch?v=syLU0zUREf4

Tak więc, średnia miesięczna dywidenda wzrosła przez 4 dni o. -------4 dolary, wynosi teraz 122 USD---------------- , za to roczna urosła o 50 dolarów prawie--------- Plus jest taki, że z -340 dolarów na akcjach dziś jestem ponad 500 na plus, ale w #!$%@? to mam bo i tak trzymam na lata.

Jak skończę remont to tempo przyspieszy, jedziemy #!$%@? nie poddajemy się bydlaki.
Jamniki2 - #jamnikdywidenda #gielda 

Małe zakupy dziś i w ciągu ostatnich dni. Nie b...

źródło: IMG_1284

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@Jamniki2 tylko tam nie masz BFG ani nic, jest jakieś ryzyko, i to chyba też działa tak ze jak cena ETH spadnie o np 10% to na USDT też tracisz te 10%
  • Odpowiedz
@hobbyt: jedyne ryzyko to impermanent loss, ale jak kupiles krypto tanio, to to zadne ryzyko. Poza tym juz dawno wklad wyciagnalem i czysty zysk od roku pasywnie essa. Jeszcze sie bawie w dual investing na binance/kucoin/nexo, czesc mam tez w nexo na 12% rocznie w stablach. Jest tego w chuy. Ale ja sie bawie juz 500k$+ bo trafilem totka i akumulowane i stakowane LPT od 2k19 poszlo to the moon, wiec
  • Odpowiedz