Wpis z mikrobloga

  • 192
@air_waves: Przecież nic z tego co piszesz nie jest #!$%@?. O ile CPK to śliska sprawa, bardzo niejasna, to nie wiem co według Ciebie dzieje się złego z elektrownią czy koleją xD
  • Odpowiedz
@Wink: no to złego że perfidny Tusk nie chce bez dokladnej analizy organizować inwestycji za miliardy zloty. Ciekawe co on taki posejrzkiwy bo to napewno nie przez mieronoty pisowskie co przez lewe spółki wyprowadzali setki milionów złotych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Wink wiesz dlaczego tak myśli, bo nowy rząd planuje, rozmawia, a nie #!$%@? reklamami i banerami po całym kraju, że coś robią jak nie robią xd
To samo było z Morawieckim co to kpo załatwił, którego nie dostaliśmy. Cała Polska #!$%@? banerami była xd
  • Odpowiedz
@raul7788: obejrzałem te wypowiedź. O #!$%@?, walec na PiS chyba dopiero rusza, dawno nie widziałem Tuska tak rozsierdzonego, a i prętem po zimnym lechu przejechał
  • Odpowiedz
@Wink: A gdzie przeczytałeś że będzie kontynuowane? Jeśli rząd chwalił się gdzieś postępami prac, to chętnie poczytam/posłucham. Serio pytam. Nie dowiedziałem się nic na temat postępów w projektach infrastrukturalnych ani na social mediach koalicji rządowej, ani na posiedzeniach sejmu, ani na twitterze Tuska. Za to kilka razy dziennie jest tępa nawalanka partyjna jak za czasów Kurskiego w TVPiS. Nawet audytów w 5 miesięcy nie potrafią zrobić i upublicznić, a jak się
  • Odpowiedz
CPK


@air_waves: Ja chce 3x CPK. Skoro każde CPK to ekstra cargo i ekran ruch przez HUB to po co się ograniczać?
Już widzę jak Lufthansa, Air France, British Airways i cała reszta ląduje u nas. Już nie mówiąc o tubach biznesu co będą chcieli odprawiać się drożej, byle w Polsce.
  • Odpowiedz
@bluejay: Ale że padło info, że oddanie do użycia pierwszego reaktora nastąpi do 2035 to ty wiedz, to jest oficjalny komunikat. Kolejne reaktory co dwa lata.

Na ile problemem jest obecny rząd a na ile działania poprzedniego w kwestii atomu? Czy poprzedni rząd dał realny termin, czy jednak z obecnej perspektywy wydaje się, że niekoniecznie?

A gdzie przeczytałeś że będzie kontynuowane? Jeśli rząd chwalił się gdzieś postępami prac, to chętnie poczytam/posłucham.
  • Odpowiedz