Wpis z mikrobloga

Hmm, w poniedziałek mail od dewa z którym gadałem kilka miesięcy temu o specjalnej ofercie mieszkań ważnej do końca maja
Wczoraj telefon z dupy od kolejnego dewa czy nie jestem zainteresowany, sprawdziłem na mailu i pisałem do nich w zeszłe wakacje. Przy pytaniu o cenę od razu powiedział że do negocjacji, ale trzeba przyjść do biura.
Dzisiaj reklama SMSem od murapolu z linkiem do promocyjnych mieszkań (ale 17k/m2 dalej xD)

No coś chyba sprzedaż nie idzie tak jak by chcieli, nie pamiętam kiedy ostatnio deweloperzy sami się odzywali z ofertami xD
#nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
@e_mati: Aż z ciekawości wszedłem na stronę dewa u którego zarezerwowałem mieszkanie w kwietniu. Teraz dorzuca miejsce parkingowe gratis do niektórych mieszkań.
  • Odpowiedz
No coś chyba sprzedaż nie idzie tak jak by chcieli, nie pamiętam kiedy ostatnio deweloperzy sami się odzywali z ofertami xD


@e_mati: z jednej strony liczenie na spadki to już trochę mem, bo miało spadać a od lat nie spada, ale z drugiej jest przecież jakaś granica. Bo kto ma kupować mieszkania za 20k? Kogo na to teraz stać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet załóżmy, że przyjdą
  • Odpowiedz