Wpis z mikrobloga

  • 9
@Pompejusz Kierwiński próbuje poprawiać mikrofony, po nim wchodzi Pawlak i też mu coś przeszkadza więc zatyka ucho i całe wystąpienie tak stoi. Następnym gościom dali zatyczki czy wygluszacze.
Ale to cię nie przekonuje, bo wiesz co słyszałeś.

Zaraz po zakończeniu ceremonii udzielił wywiadu w którym mówi składnie i nie widać żadnego objawu upojenia.
Ale to cię nie przekonuje, bo wiesz co słyszałeś.

Pojechał na komendę i poddał się badaniu alkomatem.
Ale to
  • Odpowiedz
@matti-nn: Donald Tusk bez mrugnięcia okiem potrafi okłamać 38 milionów Polaków, ze jak zostanie premierem to paliwo będzie po X PLN i wie jak to zrobić, a jak już zostaje to mówi, że to nie jest działka premiera, a wy wierzycie jak w bóstwo w całkowicie nieprawidłowo wypełniony świstek papieru xd naiwność ludzka nie zna granic.
  • Odpowiedz
@raul7788: W dodatku jakbyś przeczytał to co wrzuciłeś, to jest tam napisane, że Kierwiński został przebadany niezgodnie z przyjętymi procedurami w taki sposób, że żadna kamera nie zarejestrowała badania xd Super dowód na prawdomówność Kierwińskiego xd
  • Odpowiedz
@matti-nn: To twoje urojenia są tutaj nieistotne. Ja podaje fakty, jak szef KO potrafi okłamywać wszystkich Polaków i nie ma z tym żadnego problemu, a tacy jak ty uważają, że to niemożliwe żeby sfałszowali dwie cyferki na świstku papieru xd

Przyjmować za pewnik ten wynik rzekomego badania to skrajna naiwność i głupota i pógódź się z tym
  • Odpowiedz
niezgodnie z przyjętymi procedurami w taki sposób, że żadna kamera nie zarejestrowała badania


@white_cap123: co xD protokół, drugi funkcjonariusz, świadek - ciągle mało. Jakby nawet była ta kamera (nie wiem skąd wyjąłeś te przyjęte procedury ale się domyślam xD Sprovuj podczas kontroli drogowej tak zacząć wymyślać to się policja pośmieje) to byś jęczał że materiał został zmanipulowany albo nagrany 2 dni wcześniej XD
  • Odpowiedz
@matti-nn: Ale ja nie wierzę w żadne teorie spiskowe! Ja wierze swoim oczom i uszom.
Widzę nawalonego gościa, który bełkocze do mikrofonu z którym nikt inny nie miał problemu więc sam dedukuje - facet jest pijany.
A potem ktoś mi pokazuje jakis kompletnie źle wypisany swoją drogą papier, na którym jest napisane, że tamten facet był trzeźwy.

I mam do wyboru dwa źródłą informacji: swoje oczy i uszy vs papier. Więc
  • Odpowiedz
@matti-nn: Tylko że tu nie ma w ogóle tematu AI.

I zastanów się ja Ty jesteś podatny na manipulacje, skoro przyjmujesz za prawdę to co Ci na kartce papieru napisze policja, która za rzadów PiS stała się już totalnie skompromitowaną formacją. Już nawet #!$%@?ąc pod polityki ile było afer, że coś odwalili, potem fałszowali dokumenty, kryli się nawazajem składając ustalone wcześniej zeznania, albo sprawa granatnika.
Jak Ty w takim razie możesz
  • Odpowiedz