Wpis z mikrobloga

@matti-nn

pisowcy już przeprosili Pana ministra? Czy uważają, że policjanci dopuścili się oszustwa?


Polska Policja chroni dupę jakiemuś bandycie drogowemu bo ma tam kogoś w policji ale dla ministra to by w życiu nie dopuścili się oszustwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pompejusz: przy tak medialnej sprawie gdyby trafił w policji na wyborcę pis, który by to nagłośnił zakończyło by to karierę polityczną ministra, a policjant byłby narodowym bohaterem.
Więc z dupy przykład.

Wogóle na miejscu ministra nawet bym takiej ściemy nie próbował bo za duże ryzyko. Wcale tego badania nie musiał robic.
  • Odpowiedz
@matti-nn
Jest zajebisty konflikt interesów jak na komendę wchodzi minister. Jakby policjant poszedł do mediów to by zakończyło też jego karierę. Albo jesteś w "zbrodni" razem z ministrem, masz zajebisty dupochron i przysługę albo ryzykujesz i latasz po mediach.
Wolę wierzyć temu co usłyszałem zamiast anonimowemu badaniu alkomatem.
  • Odpowiedz
@Pompejusz: to wg cb wszyscy policjanci są z nadania politycznego?

Nawet jeśli przestałby być policjantem to by stał się bohaterem pisu. Odrazu dostałby miejsce na listach itd.
Gorzej napewno by nie miał.
  • Odpowiedz
@matti-nn: wystarczyłby jeden komentarz dziennikarza albo osoby postronnej z tej uroczystości mówiący, że było od niego czuć alkohol i wszystko by się zawaliło. Tymczasem nikt, o niczym takim nie wspomniał.

Wolę wierzyć temu co usłyszałem zamiast anonimowemu badaniu alkomatem.


@Pompejusz: to posłuchaj jak bełkocze doświadczony w wypowiedziach Hołownia i skończ powtarzać bzdury, bo nawet pisowcy się z tym poddali.
  • Odpowiedz
No ogolnie, jeśli komuś placze się język, to znaczy, że powinien miec conajmniej problemy z poruszaniem nie budzącym podejrzeń.
Konfiarze i coniektorzy pisowcy są tak zaślepieni, że nie ma co dyskutować.
  • Odpowiedz
@matti-nn
Chcesz to być naiwny. Jaki policjant by odmówił Ministrowi Spraw Wewnętrznych. Kapowanie na swoich do mediów to największa zbrodnia w służbach. Nawet największy PiSior by nie odmówił przysługi.
  • Odpowiedz
@Pompejusz: jak dla Ciebie Holownia brzmi tam zupełnie normalnie to nie mam pytań.
Typowy konfiarz - wyznawca teorii spiskowych i wierzący w cuda jak magiczne wytrzeźwienie.
  • Odpowiedz