Wpis z mikrobloga

'Być potężnym – to tak samo jak być damą. Jeśli musisz zapewniać, że nią jesteś – to nie jesteś.', dlatego bawi mnie to nazywanie się przez Stanowskiego 'dziennikarzem' na każdym kroku. Chłop wytropił wielkie oszustwo jakiejś aktoreczki z Bollywood, i wielki pan dziennikarz. Ten szkodnik koło dziennikarza nie stał, a jest jedynie youtubowym influencerem i propagandystą. Obrzydliwy cynik.
#kanalzero
  • 28
  • Odpowiedz
@Zenek_: tobie sie dziennikarz z dziennikarzem sledczym pomylil. Stanowski byl dziennikarzem sportowym, w KS ewoluowal w jednego z najlepszych dziennikarzy w kraju ale nie poprzez wytropienie Janoszek (swoja droga wielkie telewizje nie potrafily tego zrobic) ale poprzez HejtParki i ich moderowanie np. pieknym przykladem jest rozmowa Dragana z Czajka, gdzie Stano siedzial z boku i nie przeszkadzal. To oczywiscie nie jedyne dobre wystepy Stanowskiego, zmiazdzenie wyborczej na dlugo zapamietam
  • Odpowiedz
To jest właśnie to, co dzisiaj ludziom imponuje. Nie ważne kto ma rację, ważne kto MIAŻDŻY


@Zenek_: alez glupota! Oczywiscie, ze najwazniejsze jest to kto ma racje i wlasnie dzieki pokazaniu drugiej stronie ich bredni uzyskujemy zmiazdzenie. To co wypocila wyborcza na temat Stanowskiego to byl jakis tekst. Dziennikarz Stanowski wzial go pod lupe, rozlozyl na czesci pierwsze i po prostu zmiazdzyl. Tak pokazywanie prawdy imponuje ludziom, oczywiscie starsi wola posluchac
  • Odpowiedz
  • 0
Ja chce dostac same fakty bez interpretacji


@93michu93: Czego oczywiście nie dostaniesz na Kanale Zero. Stanowskiemu nie chodzi o to, żeby ten kanał był obiektywny i rzetelny, jemu chodzi tylko i wyłącznie o wyświetlenia

ale mlodsza czesc widowni ma dosc pokazywania im jak maja myslec


Młodsza część widowni preferuje emocje zamiast faktów i informacji, fakty są nudne.
  • Odpowiedz
Czego oczywiście nie dostaniesz na Kanale Zero. Stanowskiemu nie chodzi o to, żeby ten kanał był obiektywny i rzetelny, jemu chodzi tylko i wyłącznie o wyświetlenia


@Zenek_: nie zgodze sie i jako kontrprzykald moge podac (https://www.youtube.com/watch?v=S-wGEPcaMTQ, https://www.youtube.com/watch?v=mazeNRaLcrI) ale jesli tak do tego podchodzisz to chce chociaz prawdy, a w razie klamstwa pokazanie dokladnie palcem gdzie wystepuje co Stanowski zrobil w przywolanych przeze mnie wyzej filmach o Janoszek i Wyborczej. Kanal
  • Odpowiedz
  • 1
@93michu93: Fajnie że wysłałeś linki do kilku materiałów, jakieś rodzynki się trafią, ale ja miałem na myśli dzisiejsze DZIENNIKARSKIE ZERO w wykonaniu Stanowskiego, a tam już w pierwszych 30 sekundach leci symetryzm, co by nie obrazić jego widowni która oczywiście jest w głównej mierze propisowska (i mówię to na podstawie komentarzy pod materiałami). Widz Kanału Zero prędzej obejrzy odcinek Stanowskiego, czy jakiejś miłej pani? No właśnie. I tutaj przechodzimy do najnowszego
  • Odpowiedz
symetryzm


@Zenek_: okej, to juz wiem, ze mam do czynienia z zatwardzialem platformiarzem xD
Tak, rozumiem, ze nie podoba ci sie, ze Stanowski grilluje tak samo po jak i pis, rozumiem, ze chcialbys, zeby bylo jak na TVN ale wlasnie dlatego Kanal Zero robi takie zasiegi, ze nie opowiada sie jawnie, czy mniej jawnie po jakiejkolwiek ze stron.

Material dziennikarskiego zera o Szmycie dzis jest bardzo dobry i porusza najwazniejsze sprawy
  • Odpowiedz
  • 2
Tak, rozumiem, ze nie podoba ci sie, ze Stanowski grilluje tak samo po jak i pis, rozumiem, ze chcialbys, zeby bylo jak na TVN ale wlasnie dlatego Kanal Zero robi takie zasiegi, ze nie opowiada sie jawnie, czy mniej jawnie po jakiejkolwiek ze stron.


@93michu93: No właśnie chodzi o to, że Mazurek (ale też Stanowski w materiałach gdzie są razem) literalnie robi loda pisowi i powiela pisowską propagandę XD Nawet się
  • Odpowiedz
No właśnie chodzi o to, że Mazurek (ale też Stanowski w materiałach gdzie są razem) literalnie robi loda pisowi i powiela pisowską propagandę XD Nawet się z tym nie kryje. A symetryzm to widać było chociażby gdy poruszali temat Collegium Humanum.


@Zenek_: symetryzm, wszedzie symetryzm, pewnie jest tutaj z nami teraz w dyskusji.
A tak serio, ogladam mase albo i wszystkie programy Mazurek i Stanowski i w 90% sa wstawki o
  • Odpowiedz
  • 0
A tak serio, ogladam mase albo i wszystkie programy Mazurek i Stanowski i w 90% sa wstawki o Po i o Pis, w jednym przed wyborami przeprosili, ze nie maja o pisie bo pis jest mierny i nie ma sie z czego smiac i obiecali, ze w kolejnym juz bedzie.


@93michu93: Oj tak, pamiętam jak wyciekły taśmy Obajtka, i najszerzej omówionym tematem przez Mazurka i Stanowskiego był dyplom Collegium Humanum pani
  • Odpowiedz
Oglądasz codziennie przed spaniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zenek_: nie ale ten material Stana powinni puszczac studentom dziennikarstwa i pokazywac co sie stanie jesli dolacza kiedys do wyborczej :D

Oj tak, pamiętam jak wyciekły taśmy Obajtka, i najszerzej omówionym tematem przez Mazurka i Stanowskiego był dyplom Collegium Humanum pani Gajewskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu nikogo nie obchodzą przewały w największej państwowej
  • Odpowiedz
  • 0
moze nie ogladasz ale Obajtek byl grillowany kilka razy, nawet w ostatnim odcinku pokazywali jak Orlen przepuscil 1.6mld. Jesli odnosisz sie do ich programow to chociaz je zobacz, zebys wlasnie nie pisal takich klamstw.


@93michu93: No właśnie oglądałem, i dopiero w ostatnim odcinku jakkolwiek poruszyli temat 1.6 miliarda. Jak widać potrzeba było dopiero #!$%@?ć 1.6 miliarda, żeby panowie dziennikarze poruszyli temat pisowskiej afery.

no ja sie nie zgodze, Kanal Zero produkuje
  • Odpowiedz
@93michu93: lol, ale pi..lisz głupoty. Stanowski dostał w kij kasy od peesu przez jakieś rózne fundacyjki i teraz ociepla im wizerunek. Mówienie ze tak samo jedzie po obu partiach to pokazywanie że ma się mózg na poziomie rozwielitki i powinno sie zostać rpzy telenowelach bo analiza bardziej skomplikowanch zależności przerasta twoje możliwości. Brat mazurka dostał od pisu stanowisko dyrektora polskiego holdingu nieruchomości no napewno są bezstronii. Arytkuły o Pegazusie, Sędzi zdrajcy
  • Odpowiedz
@killuawykop: od czego dostal hajs? xD

Mam nadzieje, ze masz dowody na wszystkie wyzej opisane zarzuty. Mozesz pokazac ten hajs do Stana z fundacyjek?

Sędzi zdrajcy szmydcie


@killuawykop: widzisz, tobie krasko mowi, ze to pisowiec, a pisowcom holecka mowi, ze to peowiec. Tyle sie roznicie.

Pis i Po to rak, ktory od wielu lat niszczy ten kraj, w najwazniejszych sprawach glosuja tak samo:
https://wykop.pl/wpis/76293485/bekazlewactwa-pis-po-jedno-zlo

@Zenek_ @killuawykop jak was peowcow boli
  • Odpowiedz
@93michu93: Sek w tym ze pisowców nie boli dupsko bo w programach stanowskiego nie ma nic co by moglo ich boleć w stosunku do rzeczywistości. Stan czasem rzuci żartem że kaczyńskiego woziło stado policjantów i tyle :D albo ze z orlenu zniknęło 1.5 mld. i tyle... 1.5mld skomentowane jednym zdaniem już mówilem o rozwielitkach jak tego nie dostrzegasz.

Wali mnie czy ktoś nap..la donalda czy tam PO jak z kierwińskim .
  • Odpowiedz
Stan czasem rzuci żartem że kaczyńskiego woziło stado policjantów i tyle :D albo ze z orlenu zniknęło 1.5 mld. i tyle... 1.5mld skomentowane jednym zdaniem już mówilem o rozwielitkach jak tego nie dostrzegasz.


@killuawykop: tak, tylko tyle bylo w programach, masz racje xD

Ale jak ktoś o pegasusie mowi ze 500 to wsumie mało i przeciez sedziowie to klepali to wiadomo od kogo oi są. tu jest problem, na starcie myslalem
  • Odpowiedz
  • 0
@93michu93 elegancko nie rozumiesz, na czym polega manipulacja pisowców z tymi zgodami od sedziow( ͡º ͜ʖ͡º) właśnie wczoraj chwilę oglądałem wywiad z generałem, i tam właśnie chciał to wyjaśnić, to mu się Stanowski #!$%@?ł w połowie zdania i leciał z pisowską propagandą, żeby pan generał przypadkiem nie wyjaśnił pisowskich pierdów
  • Odpowiedz
właśnie wczoraj chwilę oglądałem wywiad z generałem, i tam właśnie chciał to wyjaśnić, to mu się Stanowski #!$%@?ł w połowie zdania i leciał z pisowską propagandą, żeby pan generał przypadkiem nie wyjaśnił pisowskich pierdów


@Zenek_: wrzucisz mniej wiecej ten kawalek? Bo nie ogladalem, a chyba tego nie bede akurat nadrabial

mnie to boli tani populizm i zatruwanie debaty publicznej. A pisowców to ten kanał boli, bo jest za mało pisowski jak
  • Odpowiedz