Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Ostatni lajt Ola to jest złoto.
Oberwało się rudemu za brak rozliczenia zbiórki na pompę insulinową od dwóch miesięcy.
Oberwało się Pato za dręczenie schorowanego Barneya. Coś czuję że w Białymstoku i Ignatkach rozpocznie się Sezon na szympansem.
Oberwało się klempie79 za wożenie się z patologia po nocach
Oberwało się Krawężników i Bagiecie za nieudolny materiał o szkolnej bez przygotowania.
No i na końcu namierzenie Danych wykopków.
Dane Farary są znane włącznie z tym, że pracował na wysypisku śmieci
Dane Szkolnika są znane tu też była komfrontacja
No i do pokemonów dołączył nastepny stalker XD
GienekKupiec1986.
Nie sądziłem, że sytuacja nabierze dynamiki
Olo, niczym wytrawny pokerzysta,swoje karty odsłaniał. Z początku typ nie odbierał telefonu.... Ale gdy zaczęły wyciekać coraz to nowe smaczki typek zaczął Sie na czacie tłumaczyć, że to był tylko żart...
Po czym obsrany sam zadzwonił i przeprosił Olgierda.
Lateksowy statek tonie. Nie warto być w drużynie rudego, nie warto na zlecenie rudego podkładać kłody Olgierdowi. Bo w momencie kiedy wam powinie się noga rudy was nie obroni. Co więcej spisze na straty nawet psa Arona. Warto ciągać się po sądach?
Olo nic nie może XD #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal:
Tego samego dnia Gienek wydzwaniał do Pato.
nie jest tajemnicą, że wykop od dawna jest na celowniku różnych służb. Dane po prostu wypływają. NASK przygląda się całej sytuacji na szkolnej.... Nie wiem co trzeba mieć w głowie by w trakcie wojny totalnej narażać się w tak głupi sposób na odstrzał XD.
Nawet King, który wyznawał zasadę, że on się przygląda tylko był zmuszony wziąć udział w wojnie totalnej by bronić
  • Odpowiedz
@OrgStJones: Nie wiadomo na 100%, ale wczoraj zaraz po telefonie wywoływałem go do ustosunkowania się do sytuacji. Stanowiska jak na razie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz