Wpis z mikrobloga

zapomniałem co najlepsze w życiu ugotowałem a jeszcze ostatnio pamiętałem bo mówiłem o tym na terapii.. #!$%@? i tak jest ze wszystkim zapominam co lubię.. jakie mam hobby i czy wogóle jakieś mam wiarygodne prawdziwe którego nie zapomnę.. czego chcę.. czy mam marzenia jakieś oprócz dotknąć babę (jedynie to zawsze pamiętam że chcę)
nie potrafie zapamiętać przez całe życie choćby dwóch zdań o sobie żeby się komuś przedstawić.. jakby mnie po prostu nie było w środku jakbym nie wykształcił własnej osoby żadnej.. całe życie tylko się dostosowywałem do oceny innych nigdy nawet w najwcześniejszych wspomnieniach z dzieciństwa nie zrobiłem czegoś co chcę.. tylko coś bo inni się patrzą i oceniają i coś sobie pomyślą a ja się wstydzę więc nie robiłem nic co czułem że chcę a jedynie rzeczy żeby dobrze wypaść..
prawie wszystko to co być może chciałem w życiu to już i tak pozapominałem skoro to niemożliwe i istniało tylko w świecie fantazji... a to co robiłem realnie też zapominam bo nie jest moje i się do tego nie przywiązuje i nie utożsamiam..
więc jak mam mówić że lubię to czy tamto i jestem taki czy sraki jak wcale taki nie jestem tylko udaje i się tego wstydzę że udaje.. a z drugiej strony jak mam powiedzieć jaki jestem naprawdę jak nie da się tego zrealizować w rzeczywistości i też się tego wstydzę bo to tylko fantazje w głowie i nie da się zrobić ich naprawdę
  • 7
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet zacznij robić to co cie interesuje z czasem może coś z tych rzeczy polubisz i przestań się martwić co powiedza inni bo większość ludzi to debile i oni za ciebie twojego życia nie przeżyja. Nie ma co się wstydzić siebie dopóki nie robisz niczego złego. Tyle z siebie wyplulem złotych myśli przed snem.
  • Odpowiedz
@zielonykrul: bo jestem sfrustrowanym starym dziadem który już stracił życie i cały czas słyszał od wszystkich te pomoce i myślisz że dalej nie wiem i trzeba mi jeszcze raz powtórzyć? wy jesteście zdrowi i u was działa to znaczy że działa i #!$%@? koniec dyskusji mam się słuchać.. wystarczy tak komuś napisać i potem ma to sobie wziąć do serca i będzie uzdrowiony pod warunkiem że to zastosuje.. pomoc #!$%@? na
  • Odpowiedz