Wpis z mikrobloga

Ja osobiście nic do tej dziewczyny nie mam, bo to było oczywiste, że tak się skończy. Nikt nie dawał szans. Problemem są Ci co Ją wybrali. Tego nie mogę pojąć, że nikt nie odpowiada za wybór uczestnika. W takiej Szwecji robią Melodifestivalen, gdzie konkurs wygląda jak mini Eurowizja, a u Nas pod stołem się kogoś wybiera po znajomości. Klasycznie zaraz będą nagłówki "trudno, za rok spróbujemy, może się uda". No i tak to właśnie wygląda. Leczenie skutków choroby, a nie przyczyny.
#eurowizja
  • 22
  • Odpowiedz
  • 12
W takiej Szwecji robią Melodifestivalen, gdzie konkurs wygląda jak mini Eurowizja


@Luki9305: we Włoszech chyba jest podobnie i na Eurowizję jedzie zwycięzca San Remo
  • Odpowiedz
@jutokintumi: Roxie też była związana z tą telewizją, występowała w "The Voice" i na sylwestrach TVP. Ale piosenka jej się nie podobała, chce wystąpić na Eurowizji, ale twierdzi, że musi mieć super utwór. Mogłabym sprawdzić, komu jeszcze proponowali, ale chyba nie ma sensu, skoro mi nie wierzysz.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: mogę się mylić. Ale czy to nie było tak że ktoś inny miał wystąpić i nagle jak z tyłka wyskoczyła informacja że ten ktoś nie wystąpi, a wchodzi brzozowski? Czy to nie było tak że miała zaśpiewać dziewczyna która rok wcześniej nie mogła z powodu odwołanej eurowizji przez covid?
  • Odpowiedz
@Adolf_hit_her: e tam, dużo ludzi się tym interesuje. Wystarczająco dużo, żeby to miało sens. Są jakieś Opola na kiju, nawet Eska robi własny festiwal, to co to za problem zrobić taki plebiscyt.
Myślę, że z twoich podatkow poszłoby na to mniej niż ćwierć grosza.
  • Odpowiedz
@Luki9305: zrobiliby głosowanie smsami premium to by jeszcze telewizja była do przodu no i rączki czyste, bo co sobie ludzie wybiorą co mają. Pewnie znów by wygrało jakieś koko euro spoko, ale przynajmniej by było śmiesznie.
  • Odpowiedz
Nikt nie dawał szans


@Luki9305: Nie do końca, bo wg bukmacherów było 8. miejsce w półfinale. Polska to jedyny kraj typowany przez bukmacherów, który się nie dostał. Zamiast nas weszła Serbia z 11. miejsca.
  • Odpowiedz
Czy to nie było tak że miała zaśpiewać dziewczyna która rok wcześniej nie mogła z powodu odwołanej eurowizji przez covid?


@dr_papieros: Niektóre kraje tak zrobiły, ale TVP chyba od razu ogłosiło, że pojedzie ktoś inny.

Nikt tego gówna nie bierze na poważnie xD


@Adolf_hit_her: I dlatego wykop wczoraj był zalany wpisami o Eurowizji, dzisiaj powstają następne i tak będzie do końca tygodnia xD

@znikam5: W tym roku wygrałaby Justyna
  • Odpowiedz