Wpis z mikrobloga

Mirasy co się znajduje w zaznaczonym miejscu?
Miesiąc temu odkładając hantel coś mnie zabolało w tym miejscu w nadgarstku i opuściłem. Później przez kilka dni musiałem chodzić w opasce uciskowej i praktycznie nic nie moglem wykonywać ta ręka. Po pewnym czasie ból odpuścił jednak nadal nie mogę ćwiczyć bo boli przy próbach z ciężarem. Co się mogło stać? Iść na prześwietlenie bo to może być coś poważnego czy raczej próbować rehabilitować z Youtubem?
Przeglądam i jest mnóstwo cwczen na bolący nadgarstek po urazie.

Jest lekko opuchnięte i przy rotacjach czuje ból w zaznaczonym miejscu. Minął miesiąc od tego urazu/incydentu.
Jest tu jakiś adept fizjo i coś podpowie?

#silownia #mikrokoksy #fizjoterapia #ortopedia #zdrowie
progresywneprzeladowanie - Mirasy co się znajduje w zaznaczonym miejscu?
Miesiąc temu...

źródło: temp_file3327205291070002834

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@progresywneprzeladowanie: wygląda na ganglion. Dość normalna sprawa i najskuteczniej usunąć to operacyjnie. Możesz iść do lekarza, aby potwierdzić diagnozę, ale warto udać się też do fizjoterapeuty, aby trochę to rozpracować i zalecić odpowiednie ćwiczenia na zmniejszenie skutków urazu.
  • Odpowiedz
ale warto udać się też do fizjoterapeuty,


@Saprofit: E tam, strata czasu, ja w takiej sytuacji nie zajmuję pacjentowi więcej niż 15 minut bo tylko tłumaczę co ma robić. Próbować "zatłuc" palcami, a jak nie będzie szło i od razu przeszkadza w ruchomości to wycinać i spokój.
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie nie, tylko to było gimnazjum także no inne czasy i inny organizm ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc jeśli coś walnęło to warto zdjęcie zrobić bo może coś się źle zrastać ew w złym miejscu coś się znalazło
  • Odpowiedz