Wpis z mikrobloga

Jeśli macie 150k na auto to wybieracie...?

Szukam jakichś ciekawych alternatyw, generalnie podoba mi się Kia Stinger i Kia K5 2025, ale pierwsza nawet poliftowa ma taki sobie środek (i w tej cenie uzywka), z kolei K5 nie ma w Europie więc bym musiał z USA ściągać (i najpierw poczekać aż ktoś rozbije). Z aut-ciekawostek w PL fajnie wygląda BAIC Beijing 7, przynajmniej na zdjęciach, jak na te cenę, będę chciał zobaczyć na żywo ale jeszcze nie ma takiej możliwości. Myślałem też nad CLA Coupe ale trochę małe no i przede wszystkim za okolice 150k to co najwyżej używane - chociaż nie przeszkadza mi to jakos bardzo. Cupra Formentor też fajna ale tyle tego teraz jeździ że szybko mi się wizualnie znudziła.
Generalnie przesiadałbym się z 17-latka więc jak ktoś ma jakieś rady o co się 'rozbił' kupując pierwsze nowe auto to chętnie posłucham. Chociaż najszybciej pewnie za jakies pół roku bym kupował.
#motoryzacja #samochody
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@assninja Nie jestem fanbojem Tesli ale serio brał bym poważnie pod uwagę, gdybym miał np. dom i fotowoltaike. Na ten moment mam mieszkanie i w garażu nie mam w nim ładowarki więc nie widzę sensu w tym.
  • Odpowiedz