Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy są w Polsce biura podróży lub agencje eventowe organizujące od A do Z wyjazdy za granicę na zabawę dla mężczyzn? Coś w rodzaju all-inclusive, ale z towarzystwem miejscowych młodych, ładnych kobiet. Wiadomo o co chodzi. Naturalnie wszystko odpowiednio skalkulowane. Przecież to żaden problem dla jakiegoś pośrednika umówić z lokalnym klubem w Tajlandii czy na Filipinach a nawet w Czechach, czy gdzie tam jeszcze i mieć stałych, pewnych i płacących klientów? Aż dziwne, że nikt nie wpadł na takie rozwiązanie...

#divyzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie jestem prawnikiem, ale zakładam, że w PL to może podpadać pod paragraf o czerpaniu korzyści z nierządu. Więc żadne biuro podróży nie będzie czegoś takiego proponowało w oficjalnej ofercie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dobre pytanie, odpowiedź brzmi: są. Tylko Ty ich nie znasz. Są firmy zajmujące się np. organizowaniem wyjazdów integracyjnych, wieczorów kawalerskich, polowań itp. wyłącznie dla bogatszych mężczyzn. Znam, byłem kilka razy. Po prostu nie są to usługi masowe, jakich byś oczekiwał. Jak masz hajs, to bez problemu znajdziesz ludzi, którzy ci to ogarną jak all inclusive. A zatem moja rada: zwiększ swoje dochody.

nie jestem prawnikiem,


@xentropia: to nie pier*ol.
  • Odpowiedz