Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna: jeśli to by była prawda to takie rzeczy się załatwia pisząc do producenta, wówczas przesyłają ci karton różnych chipsów w ramach przeprosin jak mi, ale lepiej zrobić baita dla wykopków.
  • Odpowiedz
  • 0
błąd w produkcji, czasem się waga czy pakowarka wykrzaczy. 100% nie jest to celowe działanie.


@Kroledyp: tak, też tak myślę ogólnie, pytanie, czy cała seria tak poleciałą (mam też zdjęcie jakiegoś ciągu znaków dla identyfikacji)
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: a jak ja im udowodniłem, że to co znalazłem w paczce czyli taka zbita kulka z pulpy ziemniaczanej to była akurat w ich produkcie, a nie np. u konkurencji? nie udowodniłem, po prostu do nich napisałem, a oni wyjaśnili, przeprosili, poprosili o adres i za tydzień miałem karton z różnymi chipsami takimi co ich nawet w sklepie nie widziałem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 105
@BarkaMleczna

pytanie, czy cała seria tak poleciałą (mam też zdjęcie jakiegoś ciągu znaków dla identyfikacji)


Raczej nie, przy pakowarce stoi operator i na bieżąco koreguje ustawienia a jeszcze za nim stoi kontrola która też sprawdza, czasem przeleci taki bubel, ot zdarza się. Na przodzie paczki jest czarnym drukiem zawarty kod operatora i data. Zgłosisz to dojdą do chłopa, zabiorą premię i dzieci w domu będą płakać
Chcesz tego? ( ͡º
  • Odpowiedz
@Pomruczenie: Zawsze możesz podejrzeć co tam klika. W Lidlu nieraz widziałem na ekranie jakiej wagi kasa oczekiwała i jaka jest aktualna waga. Wystarczy to normalnie zgłosić kasjerce, że no chyba 2x mniejsza waga nie jest spoko.
  • Odpowiedz
aczkolwiek to niebezpieczne dla moich planów dotyczących plażowej sylwetki xD


@BarkaMleczna: zagrożenia z plażą nie będzie. W najgorszym przypadku będziesz robić za parawan albo piłkę plażową :D
  • Odpowiedz