Wpis z mikrobloga

@nikifor nie miałem, Ty chciałeś ale to nie koncert życzeń. A po drugie dbanie o higienę (golenie) zawsze jest dobre bezwzględnu na wiek tak jak i posiadanie kota, natomiast podniecanie się dupą dziecka już nie jest dobre. Jesteś nie tylko zwyrolem, jesteś też głupi.
  • Odpowiedz
@PureLogic: Sam masz skłonności pedofilskie i sobie racjonalizujesz. Dorosłe kobiety będą miały grube lub chude tyłki ale zarost będzie zawsze. Podniecają cię wygolone jak dziewczynki więc sam jesteś zboczeńcem. Jak szukasz kolegów po fachu to nie tutaj.
  • Odpowiedz
@nikifor widzę że nie tylko jesteś zwyrolem jesteś też toksykiem który czerpie przyjemność z kłótni w internecie, pewnie teraz oglądasz dzieci w necie... Nie dam Ci więcej tej przyjemności panie Trynkiewicz.
  • Odpowiedz
@PureLogic: Hahaha, przyłapałem cię zboczeńcu. Tylko jedno w twojej głowie. Ja jestem toksykiem? Jak napisałem, że nie podoba mi się gruba dupa, to dostałem wyzwyska: gej, pedał, pedofil. Sam mnie nazwałeś bezpodstawinie pedofilem i to mając faktyczne skłonności do wygolonych jak dziewczynki pań.
  • Odpowiedz