Wpis z mikrobloga

Kuce z tagów programistycznych również okazują się być jednym wielkim szambem - każdy chce pokazać jaki to nie jest unikatowy i zajebisty, jak dla mnie to co chcą udowodnić jest sprzeczne z pracą na etacie i trzeba do tego przedsiębiorczości no ale pomińmy to...

Kolega @DragonBreath wziął się za studia i za to należy mu się tylko i wyłącznie pochwała. W komentarzach jednak został wyszydzony, piszą mu że to idiotyczna decyzja, a nawet wyśmiewają wiek w jakim zaczął. Pytanie do takich toksyków: jak tacy ludzie nie pracują tylko siedzą w domu na #neet to jest wam źle i narzekacie, jak pójdą się dokształcać to też macie problem... Pomyślcie o ludziach którym jakoś się nie potoczyło - oni też zasługują na szansę odbudowy swojego życia, takie rzeczy jak czepianie się o wiek przebija toksycznością nawet tag przegryw.

Link do wpisu: https://wykop.pl/wpis/76057007/mam-31-lat-w-zyciu-mi-nie-wyszlo-wiec-postanowilem

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #incelios #wychodzimyzprzegrywu #nerwica #frenpill
  • 5
  • Odpowiedz
@niemalala7: To jest normictwo, oni za każdą decyzję będą gnoić. Nie robisz nic = pasożyt. Robisz coś = debil. Nie ma co brać tego do siebie. Robić swoje i nie patrzeć na innych, starać się być każdego dnia odrobinę lepszym. Jak się potkniesz, to nic się nie stanie, nadrobisz zaległości. Z jednym zdaniem mojej matki się zgodzę (a to na serio jest jakiś mocny wyjątek) - "To Twoje życie, i
  • Odpowiedz
  • 2
@HuopWsiowy: Wiesz chłopie mnie to przeraża bo ja chciałbym zarazić chęcią do działania tych na samym dole, którzy się już poddali. Z drugiej strony widzę jak ci "normalni" tylko im mocniej dokopują.
  • Odpowiedz
@niemalala7: Ludzie lubią gnoić tych co mają gorzej. Ogólnie wszystkie normiki napotkane na mojej drodze w gorszych chwilach tak samo ze mną postępowały. Kto tak nie robił? (Poza matką czy ojcem) Przegrywy, a to dlatego, bo sami wiedzą, jak to jest w #!$%@? momentach
  • Odpowiedz
@niemalala7: @HuopWsiowy heh to #!$%@? w wątku o umierającej branży xDDD Ci ignoranci nawet nie zdają sobie sprawy, że gdyby IT było w 10-krotnie gorszej kondycji niż teraz i tak byłoby przed większością branż w kontekście warunków pracy.
  • Odpowiedz