Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień mija powoli, relaks, generalnie te same aktywności co w dniach poprzednich, one nigdy się nie znudzą. Jeszcze dwa dni i mój wyjazd dobiegnie końca. Póki co korzystam. Dużo ruchu mam, rower czy pływanie, dużo kalorii się spala, dlatego też pozwalam sobie na pizzę z małą dawką trunku. Potem jak się już najem, to pójdę na spacer deptakiem wzdłuż jeziora i pokontempluję. Tego typu wyjazdy sprawiają, że choć na chwilę człowiek zapomina o swoim tragicznym losie i oddaje się konsumpcji i rozrywkom. Wówczas jest chwilami jakby lżej. Jest lżej, gdy umysł jest nasycany nowymi bodźcami, widokami czy smakami.

#przegryw #samotnosc #depresja
Van-der-Ledre - Kolejny dzień mija powoli, relaks, generalnie te same aktywności co w...

źródło: 1000019917

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
No tragedia, chyba nie może być gorzej


@BarBer1987: no jak ktoś popełnia samobója to raczej tak, gorzej już być nie może, to chyba najskrajniejsza forma niezadowolenia z życia
  • Odpowiedz
  • 15
@gorobei: @BarBer1987 Na prawdę jesteście na tyle prymitywni by uważać że posiadając marne 500 tys czyli równowartość kawalerki w Warszawie nie można być przegrywem xd? To wyobraźcie sobie mieć chore serce, zjechaną psychikę traumami, nigfy nie trzymać dziewczyny za rękę, 170 cm wzrostu i że przeżyliście tragiczne śmierci prawie całej rodziny z rodzicami włącznie. Mało tego, te marne 500 tys są ZAROBIONE. Nie odziedziczone. I nierekompensują w żaden sposób męki mojego
  • Odpowiedz
@gorobei: Dalej przeliczasz wszystko miarą pieniądza. Zdjęcia wrzucam dla osób, ktoŕe mnie tutaj znają od początku i cenią w jakiś sposób moją działalność tu. Ty do takowych nie należysz a na dyskusję nie mam zbytnio chęci. Czarno, tyle, żegnam.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: dla ludzi, którzy zawsze ledwo wiązali koniec z końcem nie da się być przegrywem mając gotówkę na koncie tak jak dla ludzi żyjących w społecznościach zbieracko łowieckich nie da się być niezadowolonym mając dostęp do pożywienia i dla nich każdy komu nie grozi śmierć głodowa wygrał życie. Albo dla ludzi w Afryce nie da się być przegrywem przebywając na terenie Europy i dla nich każdy urodzony w Polsce Wykopek z
  • Odpowiedz
Interesujący dla osoby postronnej jest fakt, jak zaciekle bronisz swojego statusu przegrywa. Ktoś Cię próbuje pozycjonować wyżej, a Ty reagujesz, jakby Cię to obrażało.


@white_cap123: bo to nie tylko pozycjonowanie, ale też zaprzeczania tego czego ktoś doświadcza. Jak ktoś rozbije się na bezludnej wyspie i siedzi z poparzeniami słonecznymi, zjadany przez tropikalne pasożyty, odwodniony to potem gdy usłyszy od kogoś że miał zajebiście i że ten ktoś też chciałby mieć takie
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: Moim zdaniem też wykonujesz świadomy zabieg deprecjonowania tego co posiadasz w kwestii finansowej. Piszesz o tym, że Twój majątek jak mniemam wystarczy Ci tylko na kurnik w WWA. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że czym jest Twój majątek skoro pozwoli Ci jedynie na pozyskanie około 2,5gramowego kamyka jakim jest diament, z którym przecież nic nie zrobisz.

A można podejść do tematu z całkowicie innej strony: Twój majątek pozwala Ci np. na
  • Odpowiedz