Wpis z mikrobloga

Szukam opon letnich 185/65 R15 88H do mojego gruza. W tygodniu miasto, w weekendy często poza miastem. Mam na oku Hankook Ventus Prime3 K125 185/65 R15 92 V XL. Czy XL będzie robić dużą różnicę? W tym rozmiarze nie ma prime3 niewzmocnionych. Ewentualnie czy ktoś może powiedzieć coś o tych oponach?:
Vredestein Ultrac
Goodyear Efficientgrip Performance 2
Bridgestone Turanza T005 (rok produkcji 2023)
Uniroyal RainExpert 5

Gdyby nie to XL, to brałbym Hankooki, a tak to mam wątpliwości

#opony #motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
@bulwo: mam vredestein ultrac, 3 sezon letni robią. Bardzo dobre kapcie. Bardzo responsywne, precyzyjne, świetnie zachowują się na wodzie, że aż miałem efekt wow i bardzo dobrze hamują.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@r5678 miałem wątpliwości do tych opon, bo trafiłem na opinie, że szybko się zużywają. Mimo to nadal je rozważam
  • Odpowiedz
@bulwo ja kupilem te hankooki w 2018 do malego auta i bardzo dobre w deszczu, nie sa glośne, po 5 latach guma deczko spekana w rowkach bieznika, teraz maja jakies 4mm bieznika a przejechaly 30 000 na pewno
  • Odpowiedz
@bulwo wczesniej miałem rainsporty i były bardziej miekkie ale one znikały w oczach i były typowo deszcowe bez w zmocnienia, ja w rozmiarze 195/50/15 nie czulem sie niekomfortowo, ty bedziesz miec wiekszy profil to bedzie wygodnie
  • Odpowiedz