Wpis z mikrobloga

  • 144
@Arbuzlele: Ludzie zapominają, że taki mały słodki "kanapowy" szczur tak na prawdę jest terrierem potrzebującym ruchu i z usposobieniem dzikusa polującego na szczury
  • Odpowiedz
@Fanatyk_piekna u mnie na wsi taki latał po drodze mimo że właściciel ma ogrodzoną posesję. Ale wiadomo że mały pies na wsi to może wszystko bo jest mały ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko problem zaczyna się kiedy ja idę z moim owczarkiem niemieckim i ten mały szczur zaczyna. Chcąc chronić tego szczura zawsze mojego uciszałam aż doszło do tego że mój zaczął się bać tamtędy chodzić XD.
  • Odpowiedz
@Arbuzlele ktoś kto nigdy nie miał terriera nie wie jakie te psy potrafią być energiczne i wojownicze. miałem kiedyś takiego. jak widział somsiada lub kogoś obcego na podwórku, to nie dało się go zatrzymać. wyrywał się z rąk i leciał obszczekać intruza. oczywiście po chwili rezygnował widząc, że to nikt groźny i po prostu się przymilał i obwąchiwał nogawki. te psy potrzebują dużo ruchu i uwagi. to nie są kanapowe szczury,
  • Odpowiedz
@skud typowe zesranie się wykopka. Problemem nie jest atakujący pies biegający wolno po drodze tylko mój pies idący na smyczy i zwracający na niego uwagę. Masz rację. () . Ułożony pies nie zwraca uwagi kiedy inny chcę mu wygryźć dupsko :)
  • Odpowiedz