Wpis z mikrobloga

Już dobre kilka miesięcy nie oglądam kambożuli, ale zerknąłem dzisiaj na tag, a oni wciąż żywi! Nie zdechli z głodu ci nasi przedsiębiorcy śmiechu warci, a jelenie dalej się nie zorientowali, że sponsorują egzystencję alkoholikom i kryminalistom.

Normalnie jak w zoo, wrzucasz 2 zł i masz performance prymitywów dzień w dzień, którzy na dodatek pozycjonują się jako jakieś omnibusy, globetrotterzy xdddd

Jak rozumiem, kamerdynerzy wrócili do Europy zbierać szparagi u hansa, żeby znowu mieć kasę do przepalenia na Cambodie, dragi i niekończące się naprawy zdezelowanego skuterka xd

Do usłyszenia za pół roku, może w końcu wylądują na ulicy i będzie można odtrąbić sukces.

#raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
@kimunyest95: tam nawet jak wylądują na ulicy to co wiecznie ciepło mango rośnie i inne owoce. Robaki są wszędzie wystarczy nad ogień dać. Tam nawet idiota zawsze przeżyje. Chyba że zawał udar itd się przydarzy. Kambodża nie jest w Europie gdzie masz mrozy -15 zima i musisz jakoś inaczej ogarniać by przeżyć.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: problem w tym że taki khmer to rzeczywiście sobie bez riela poradzi, tu zje owoca, potem pójdzie w krzaki coś upoluje, ale niestety nasi "expaci" to by prędzej z głodu zginęli niż coś upolowali, oni ledwo tuk tuka umieją zamówić.
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: częściowo tak jest, ale ci najwięksi donejtorzy na bank nie widzą tego, co widzi przeciętny ''hejter'', bo są spaczeni - inteligentna osoba po prostu nie trwoni hajsu na takie bzdury, a nawet jeśli top donejtor miałby perspektywe przeciętnego tagowicza to w sumie jeszcze gorzej
  • Odpowiedz
  • 1
@kaenpe072: patologia typu gural miał oddanych fanów, którzy wpłacali po setki a nawet tysiące złotych na lajw… nie wiem dlaczego… może byli samotni, może schorowani, z dużym majatkiem i majętnym rodzicami… dodatkowo z mnostwem czasu wolnego na rozrywkę o każdej porze dnia i nocy. Nie wiem czy byli inteligentni, czy głupi,,, podejrzewam że średnio inteligentni jak większość społeczeństwa. W każdym razie mieli świadomość komu wpłacają. Zdawali sobie sprawę, że to patologia.
  • Odpowiedz