Wpis z mikrobloga

Ten Maniek to jest zero. Dziś mówi że wczoraj to żartem powiedział Adamowi że go nie ma w domu.
Pan problem proponuję by ludzie to nawet jego filmy puszczali a nie muszą oglądać by miał kasę haha aaaa jak mi da na prąd to może mieć życzenia. Co za typ ehhh

#raportzpanstwasrodka
  • 12
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Chory psychicznie typ,o inteligencji ameby, mający ego wyj...eee...bane w sufit.Roszczeniowy jest strasznie,sporo osób ogląda go dla beki,on myśli że zostanie Kambodżański celebrytą.Świr bez leków.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: z tego co nawet ktoś pisał to on nie chciał tej pizzy nie dlatego że coś ma do Prezesa, ale prawdopodobnie nie chciał żeby Prezes znał jego adres, albo możliwe że jeszcze ktoś inny chciałby go odwiedzić więc nie chce żeby adres wypłynął, jako że to typ niezbyt lotny to wymyślił na biegu że go nie ma, a teraz oczywiście wymyśla że to żart był.
  • Odpowiedz
  • 3
@dizel81: dla mnie to powalony koleś. Ja bym zaraz powiedziała że dzięki Adam ale nie chce mi się schodzić mam live może innym razem jak nie chciał i nie uzgadniałeś nic wcześniej i bardzo ci dziękuję i tyle. A tak widać że to kryminalista bo kłamie Pinokio. No tak się nie zachowuje ktoś normalny.
  • Odpowiedz