Wpis z mikrobloga

@BlackpillRAW

Zapewne sam nie masz zakoli i nigdy nie zwracałeś na temat uwagi bo Cię nie dotyczył. Jednakże zakolaki lub ex-zakolaki jak ja powiedzą Ci coś innego.


Ja jestem zakolak. Czy jakbym miał piękne włosy to bym miał lepsze branie? Być może. Jak jesteś najgłośniejszym samcem w grupie to możesz być nawet łysy. Tylko morda musi być w miarę.
  • Odpowiedz
Z autopsji wiem, że jak miałem zakola to często w towarzystwie kumpli zdarzały się kuksztańce związane z zakolami


@BlackpillRAW: Sam napisałeś KUMPLI, KUMPLE też pewnie siedzą na wykopie XD
Oczywiście, że lepiej nie mieć zakoli, człowiek lepiej wygląda, młodziej. Ale zakola z całą pewnością nie są tak wyśmiewane w przestrzeni publicznej jak wzrost w szczególności przez kobiety. Proporcje wyśmiewania wzrostu i zakoli przez kobiety to 9:1 w moim odczuciu.
  • Odpowiedz
to jest genetyka i podświadomosc, zróżnicowanie genetyczne prowadzi do ewolucji, mieszanie sie w tym samym obrebie, w tej samej puli genowej prowadzi do deformacji


@primum-non-nocere: To jest bzdura powtarzana przez niedouków takich jak ty, poszczególne rasy człowieka trzymają się w swoich grupach, biali z białymi, czarni z czarnymi, żółci z żółtymi. Żydzi z żydówkami etc.
To działa tylko w obrębie pokrewieństwa, ale nigdy na tak dużej grupie jaką jest rasa.
Jakie
  • Odpowiedz
Jak jesteś najgłośniejszym samcem w grupie to możesz być nawet łysy. Tylko morda musi być w miarę.


@Pompejusz: Jak będziesz najgłośniejszym samcem z zakolami w grupie, to będziesz wyśmiewany, i tyle.

@lentilek Zakola są gorsze niż wzrost, z tego względu że gdy masz nawet te 1.77 to nikt nie będzie zwracać na to uwagi bo masz wtedy wzrost w normie, choć nie ejsteś wysoki.
Za to jak masz zakola, to zawsze
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Jako były posiadacz norwooda 3 nie zgodzę się z kolegą. Z autopsji wiem, że jak miałem zakola to często w towarzystwie kumpli zdarzały się kuksztańce związane z zakolami. Nie jakieś gnębienie przez to, ale nie było tak jak mówisz, że nikt nie zwraca na to uwagi. Od 1 dziewczyny też kiedyś słyszałem coś o zakolach, że jej się nie podobają.


@BlackpillRAW: Jak masz zakola to także łysiejesz na czubku
  • Odpowiedz
@Khebib: jak jest dobrze na ryju i względnie jeżeli chodzi o wzrost to zakola nie są problemem. Mam kumpla zakolaka chadlite'a, wzrost 183 i laseczki do niego lgną a z jego zakoli tylko ja się wyśmiewam bo czaje ten temat. Kiedyś mi mówił że jakaś dziewczyna coś powiedziała że jest zakolakiem, ale pozniej i tak mu rozlozyla nogi. Osobiście myślę że bycie niskim to jednak coś znacznie gorszego niż bycie zakolakiem,
  • Odpowiedz
  • 0
@pymbelak Chadlite z definicji nie może być zakolakiem. A najprawdopodobniej twój wymyślony kolega nie istnieje, albo nazywasz zakolami cos co nimi nie jest.

I nadal nie rozumiesz, zakola to wada, ktora nie jest normą. To jest traktowane jak choroba. Niski wzrost nie. Bo wystarczy że mieścisz się w średnim przedziale wzrostowym i wtedy wzrost znanczenia nie ma żadnego, a zakola zawsze znaczenje mają. Dodatkowo, osob niskich jest stosunkowo mało, wiec tak, zakola
  • Odpowiedz
@Khebib: chadlite czy chad może być zakolakiem, patrz Hanry Cavill. Poprostu morda musi być dobra i nie będą robiły problemu. Chad może byc nawet łysolem i go to nie zabije o ile morda jest odpowiednio zmaskulinizowana

Nie piszę że zakola są normą bo wyglądają kiepsko, ale na pewnym poziomie są bez wiekszego znaczenia ,poprostu pogarszają trochę wyglad i tyle. Piszę o byciu niskim a nie byciu na akceptowalnym poziomie, mając do
  • Odpowiedz
  • 0
@pymbelak Odpowiednio dymorficzną mordę to ma 20 % populacji. Radzę zejść do populacji niżej, bo to jej dotyczy całe to zamieszanie. Przyjmujemy statystycznie że każdy jest średniakiem, a nie cavilem, więc zakola mają większe znaczenie gdy wzrost jestvw normie.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: dokładnie, sam mam włosy w miarę (ale linia niestety noorwod 2 od urodzenia) i zawsze jak temat męskiego łysenia się pojawiał w towarzystwie to zawsze teksty typu „ja bym sobie przeszczepu nie zrobił” padały od tych ziomków co mieli noorwood 1 i fajne gęste włosy xD
  • Odpowiedz