Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Korba112: Przeczytałem to 2 razy, aby mieć pewność mniej więcej o co może chodzić. Obowiązek jest ratowania każdego i ma go osoba co widzi umierającego-telefon na 112, ratownik ma obowiązek ratować, ale pewnie to co opisałeś ma 2 dno, czyli gość umiera, a syn 70 lat i wnuk 45 lat wrzeszczą nad zmarłym panie on oddycha, jeszcze, ratuj Wieśka, on jutro ma 97 urodziny i córka z Toronto już w samolocie
  • Odpowiedz
  • 0
@Korba112 wiesz ila razy udzielałem jednej osobie sakramentu ostatniego namaszczenia? 5 razy tak 89 latka bała się odejść do domu pana.
Przynajmniej raz miałem podejrzenia, że chodzący trup ma dawane szpryce, aby jego emerytura wspierała budżet rodzinny.
Ludzie za wszelką cenę chcą żyć jak najdłużej, tylko nie myślą o jakości tej końcówki życia.
  • Odpowiedz
  • 0
@stanleymorison: takiej, że wybierając taki zawód, od samego początku wiesz, że będziesz stykał się z trudnymi sytuacjami i jakimiś dramatami. nigdzie nie napisałem, że masz być #!$%@? terapeutą i emocjonalnym wsparciem. w dalszym ciągu możesz w 100% skupić się na swojej robocie, ale powinieneś rozumieć, że przeciętny człowiek nie ma zielonego pojęcia o tym, że resuscytacja takiej starszej osoby, może narobić takiej szkody. ona wie tylko, że chce uratować bliską jej
  • Odpowiedz
  • 0
przyjadą ratownicy i wskrzeszą człowieka


@Korba112: w gówno serialach zawsze tak robią i rodzina jest przekonana, że dokładnie tak będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz