Wpis z mikrobloga

Ludzie z wykopu, oskareczki i juleczki gadają, że przegrywy na wykopie, to najbardziej toksyczna społeczność w internecie - tymczasem jako homoseksualny przegryw nie spotkałen ani jednego nieprzyjemnego komentarza od, (pewnie heteroseksualnych), kolegów z #przegryw, nawet na priv. W dodatku dostałem kilka przydatnych rad i wyczułem pewną dozę współczucia. Wszyscy się wspierają, niezależnie od różnych ludzkich czynników…
TrexTeR - Ludzie z wykopu, oskareczki i juleczki gadają, że przegrywy na wykopie, to ...

źródło: image_picker_96362E23-5439-4C99-9F55-AD841B786C76-43959-000017835939694C

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 14
@TrexTeR najlepsze ziomki są na przegrywie, najgorsze z tych patogalci innych patusow , a Ci co wrzucają gołe baby to ja nie wiem czy oni liczą na spulne walenie konia czy co
  • Odpowiedz
przegrywy na wykopie, to najbardziej toksyczna społeczność w internecie


@TrexTeR tak może napisać tylko ktoś, kto w dupie był co najwyżej, a nie w internecie. Na tagu najbardziej toksyczne są normiki udające przegrywy żeby się dowartościować, ot co
  • Odpowiedz
@TrexTeR:

Toksyczny normik: nie jest tak źle, ogarnij się idź na terapię, wyjdź do ludzi

Pomocny i wspierający kolega z tagu: jesteśmy odpadami genytycznnymi, nic dobrego nas nie czeka, nic nie rób, siedź przed kompem i czekaj aż zdechniesz bo jesteś #!$%@? i nic na to nie pomoże
  • Odpowiedz