Wpis z mikrobloga

@bellacavem: Gratulacje, wczoraj mi, dzisiaj Tobie, rafau ma dużo czasu ostatnio, ale że teraz tak mu ego skoczyło po strike'ach na mlecznym to kto by pomyślał. Ważniejszy od CEO się zrobił.

Edit- plot twist: zielony również pierd0lnął strajka mlecznemu
  • Odpowiedz
  • 4
@Benjaminex

Edit- plot twist: zielony również pierd0lnął strajka mlecznemu


Łooo #!$%@? xddd
Ledwo bielski pan zaczął mieć kłopoty i przecwelony brokuł od razu ładuje sztylet w plecy xddd
  • Odpowiedz
  • 2
@ShineLow: to by było zagranie iście w stylu konia trojańskiego. Gdyby tak zrobił to aż zacząłbym wystawiać lepsze fanty do hoboka.Żeby wzbogacił się kosnoludek nasz.
  • Odpowiedz
  • 1
@Benjaminex: To prosty krecik jest. Wystarczyło napisać pytanie w neutralnym tonie, bez inwektyw i odpowiedział. No i ten "Pan" też pomógł pewnie i już się kosnoludek zainteresował. Odpowiedź nie na temat ,ale chociaż kudzu wege i te swoje PO odpuścił.
I jedno muszę przyznać - byłem pewien że po poprzednich wysrywach zbanował mnie a tu się okazuje, że tylko komentarze moje kasował. Wiedział prezesina że jeszcze wrócę tam. Teraz pora obczaić
  • Odpowiedz
  • 1
@Benjaminex: właśnie też tam byłem. Typowe kosnoludkowe wysrywy. Zaskoczył mnie tylko tekst ze świąt 2023 chyba - ten pod fotami choinek. kosnoludek szeroko tam rozwinął motyw kudzu wege wplątany w biblię .Coś nawet że kudzuweganie dżizasa nie ukrzyżowaliby. Choroszcz. No i kilka takich w miarę znanych kapel tam zagrało w tych imprezach które promował. I oczywiście band kolegi od cwelenia czeczeta też pojawił się, brakło tylko onanisty koncertu na organach kościelnych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Benjaminex: niżej jakaś zrzutka była, coś z Kubusiem Puchatkiem w nazwie .Regulamin jak konstytucja. Cwaniak . Te biuro podróży w Gniatukach jeszcze może być ciekawe. Tylko dość mnie już na dziś tej łajzy...
  • Odpowiedz
  • 1
@bellacavem: Jedyne co temu nieudacznikowi w życiu wyszło to to że przecięły mu się drogi z kononowiczem i może żerować na jego garbie, sam nic przez ponad 40 lat nie osiągnął w życiu ani internecie.
  • Odpowiedz