Wpis z mikrobloga

@Gours: Wyrzucili myszkę fiki mikke no to zrzucili maski stulejarzy, spermiarzy, białorycerzy, itd. Trochę takie średniowieczne myślenie chłop jest jak rycerz a dama siedzi zamknięta w wierzy i czeka na wybawiciela. Chłop musi #!$%@?ć a baba może siedzieć, leżeć, pachnieć. Gdzie do Korwina, pokolenia rogaczy co myśli że jak zaspermi każdą laskę i wyda na nią całą pensję w galerii, to ona odda mu się bezwarunkowo. A taki #!$%@?, tacy faceci
  • Odpowiedz
@qluch: Tej siły już nie powstrzymamy, konfederacja idzie na 20%, ich merytoryczny program zgniata wszystkie partie! ALARM! ALARM!

  • Odpowiedz
Utkaj dupę i maszeruj do okopu przyjąć kulkę jak Mentzen rozkazał xD


@HrabiaTruposz: zapomniałem, że takie #bekazpodludzi jak qlucha istnieje, bo mam to to na czarnej ale teraz mi o nim przypomniałeś tym wpisem. Śmiechłem z zażenowaniem, że takie boty jak wyżej wymieniony nadal tkwią w tym swoim sekciarstwie. Dramat.
  • Odpowiedz
@Gours:

To akurat już było wiadome od bardzo dawna i "cuckfederacja" nie wzięło się znikąd. Ja tylko przypomnę spermiarstwo Dziambora do krulika i Sośnierza degenerata.
  • Odpowiedz
Utkaj dupę i maszeruj do okopu przyjąć kulkę jak Mentzen rozkazał xD


@HrabiaTruposz: i pisze to sekciarz który w razie W ma już plecak spakowany na podróż do rajchÓ. A nie stop! Przecież większość z sekciarstwa i tak w kraju nie mieszka.

Ej? Jak tak lewicowe postulaty? Urus czy zmalau za rządów der Tuska? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz